Sīkdatne: Mūsu lapa izmanto sīkdatnes. Uzzini vairāk, lasot mūsu Sīkdatņu politiku. Atcelt
Aizvērt
Kampaņas ir mainījušās, bet tavs iepirkumu grozs nav mainījies
Kampaņas ir mainījušās, tāpēc tavs iepierkumu grozs ir mainījies

Sīkdatņu politika

AVON kā daļa no Natura &Co uzņēmumu grupas ("Natura &Co", "mēs", "mums", "mūsu") ir pilnībā apņēmusies atbildīgi vākt, izmantot un rūpēties par fizisku personu personas datiem. Šajā Sīkdatņu politikā ("Politika") ir aprakstītas dažādas sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju kategorijas ("Sīkdatnes"), kuras var tikt izmantotas saistībā ar  AVON, kurai piekļūstat ("Vietne/lietotne"), un kā jūs varat tās pārvaldīt.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ciktāl informācija, kas savākta, izmantojot sīkfailus, ir Personas dati, mēs apstrādājam šādus datus saskaņā ar mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti. Ja jums ir jautājumi par to, kā tiek izmantoti jūsu personas dati, varat sazināties ar datu pārzini, izmantojot datu aizsardzības speciālista (DAS) komandu šeit.

Mēs savā vietnē / lietojumprogrammā izmantojam sīkfailus, kas, cita starpā, palīdz mums uzlabot jūsu pieredzi mūsu vietnē / lietojumprogrammā un nodrošināt, ka tā darbojas tā, kā jūs to sagaidāt.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir teksta datnes ar nelielu informācijas apjomu, kuras jūsu apmeklētās vietnes/lietojumprogrammas lejupielādē jūsu datorā vai mobilajā ierīcē.

Kas iestata sīkfailus?

 • Pirmās puses sīkfaili: kad apmeklējat mūsu Vietni/Lietotni, tā lūdz jūsu pārlūkprogrammu saglabāt sīkfailus jūsu ierīcē, lai atcerētos informāciju par jums, piemēram, jūsu valodas izvēli vai pieteikšanās informāciju. Šīs sīkdatnes iestatām mēs.
 • Trešo pušu sīkfaili: mūsu vietnē / lietojumprogrammā ir arī sīkfaili, kurus iestata trešās puses. Tie ir sīkfaili no domēna, kas atšķiras no mūsu vietnes / lietojumprogrammas domēna, kuru apmeklējat. Mēs izmantojam šos trešo pušu sīkfailus mūsu reklāmas un mārketinga pasākumiem.

Sīkdatņu veidi

Tagad mēs paskaidrosim, kādas sīkdatnes mēs izmantojam mūsu vietnē / lietotnē un kāpēc mēs tās izmantojam.

A. Kategorija

 • Obligātie sīkfaili: šie sīkfaili ir būtiski, lai mūsu vietne / lietojumprogramma darbotos. Tie parasti tiek aktivizēti, reaģējot uz jūsu darbībām un pieprasījumiem mūsu vietnē / lietojumprogrammā, piemēram, kad piesakāties, iestatāt konfidencialitātes preferences vai aizpildāt veidlapas. Jūs varat tos bloķēt, izmantojot pārlūkprogrammu, taču dažas mūsu vietnes / lietojumprogrammas daļas jums nedarbosies, kamēr šādas sīkdatnes ir bloķētas.
 • Sīkdatnes nav obligāti nepieciešamas: šīs sīkdatnes nav nepieciešamas mūsu Vietnes/Lietotnes pareizai darbībai. Mēs apkopojam šādus sīkfailus, kad jūs tam piekrītat. Mēs lūdzam jūsu piekrišanu mūsu sīkfailu reklāmkarogā, Vietnes/lietotnes sīkfailu iestatījumos vai lietotņu atļaujās.

B. Apakškategorija

 • Veiktspējas sīkdatnes: šīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot mūsu vietnes / lietojumprogrammas veiktspēju. Tie palīdz mums saprast, kuras lapas ir visvairāk un vismazāk iecienītas un kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni / lietojumprogrammu. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir apkopota un tāpēc anonīma. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes, mēs neuzzināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni / lietojumprogrammu, un nevarēsim uzraudzīt tās darbību.

Mēs arī izmantojam Google Analytics, lai palīdzētu analizēt, kā jūs izmantojat mūsu vietni, kas ģenerē statistikas un citu informāciju, izmantojot sīkfailus. Ja nevēlaties, lai jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu datus paziņotu Google Analytics, šajā saitē varat instalēt Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas pievienojumprogrammu.

 • Funkcionālās sīkdatnes: šīs sīkdatnes ļauj mūsu vietnei / lietojumprogrammai nodrošināt funkcionalitāti un personalizāciju, un tās ļauj vietnei / lietojumprogrammai atcerēties jūsu veiktās izvēles un pielāgotus preferenču iestatījumus (piemēram, teksta lielumu). Tos varam iestatīt mēs vai trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kuru pakalpojumus mēs esam pievienojuši mūsu vietnei / lietojumprogrammai. Ja jūs neatļaujat šos sīkfailus, daži vai visi šie pakalpojumi var nedarboties pareizi.
 • Mērķauditorijas sīkfaili: šie sīkfaili apkopo informāciju par jūsu pārlūkošanas paradumiem, lai padarītu reklāmu atbilstošu jums un jūsu interesēm. Tos mūsu reklāmas partneri var iestatīt, izmantojot mūsu vietni / lietojumprogrammu. Šie uzņēmumi tos var izmantot, lai izveidotu jūsu interešu profilu un parādītu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tie neuzglabā tieši personas datus, bet ir balstīti uz jūsu pārlūkprogrammas un interneta ierīces unikālu identificēšanu. Ja jūs neatļausit šos sīkfailus, jūs pieredzēsit mazāk mērķētu reklāmu.

[Šajā vietnē laiku pa laikam tiek izmantotas dažādu trešo pušu pakalpojumu sniedzēju tiešsaistes reklamēšanas programmas, piemēram, "Google Reklāmas", un lietotāja pārlūkprogrammā var būt iestatītas saistītās reklāmguvumu uzskaites sīkdatnes. Reklāmguvumu sīkfailu apkopoto informāciju šādi trešo pušu pakalpojumu sniedzēji izmanto, lai sniegtu informāciju, piemēram, reklāmguvumu statistiku klientiem, kuri ir izvēlējušies reklāmguvumu uzskaiti. Pēc šīs informācijas mēs varam noteikt, kad konkrēts vietnes apmeklētājs pabeidz pasākumu (piemēram, veic pirkumu) pēc mijiedarbības ar mūsu reklāmām šajās platformās. Ja nevēlaties atļaut šos sīkfailus savā ierīcē, iespējams, varēsit tos deaktivizēt, izmantojot lietotāja iestatījumus savā interneta pārlūkprogrammā, piemēram, varat deaktivizēt Google reklāmguvumu uzskaites sīkfailu, izmantojot lietotāja iestatījumus savā interneta pārlūkprogrammā.]
[Mēs arī izmantojam Google Reklāmas atkārtotā mārketinga kodus, lai reģistrētu, kad lietotāji vietnē skata konkrētas lapas vai veic konkrētas darbības. Tas ļauj mums nākotnē nodrošināt mērķtiecīgu reklāmu. Ja jūs nevēlaties saņemt no mums šāda veida reklāmas, jūs varat atteikties, izmantojot DoubleClick atteikšanās lapu šajā saitē vai tīkla reklamēšanas iniciatīvas atteikšanās lapu šajā saitē].

 • Sociālo mediju sīkfaili: šos sīkfailus ievieto sociālo mediju pakalpojumi, kurus mēs pievienojam mūsu vietnei / lietojumprogrammai, lai ļautu jums kopīgot mūsu saturu ar savām kontaktpersonām. Viņi var izsekot jūsu pārlūkošanu citās vietnēs / lietojumprogrammās un personalizēt reklāmas citās vietnēs / lietojumprogrammās, pamatojoties uz jūsu interesēm. Ja jūs neatļaujat šos sīkfailus, iespējams, nevarēsit redzēt vai izmantot šādus koplietošanas rīkus.

Cik ilgi sīkdatnes paliks manā ierīcē?

Tas, cik ilgi sīkfails paliek jūsu ierīcē, ir atkarīgs no tā, vai tas ir sesijas vai "pastāvīgs" sīkfails.

 • Sesijas sīkfaili darbojas, līdz pārtraucat pārlūkošanu. Tie tiek radīti uz laiku. Pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas visas sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas.
 • Pastāvīgie sīkfaili darbojas, līdz beidzas to derīguma termiņš vai tie tiek izdzēsti.

Lielākā daļa mūsu izmantoto sīkfailu ir pastāvīgi, un to derīguma termiņš beigsies no 30 minūtēm līdz diviem gadiem no dienas, kad tie tiks lejupielādēti jūsu ierīcē. Nākamajā sadaļā skatiet informāciju par to, kā pārvaldīt sīkfailus, un papildinformāciju par to noņemšanu pirms to derīguma termiņa beigām.

 

Jūsu kontrole pār sīkdatnēm:

 • Mums ir jāsaņem jūsu piekrišana sīkfailu sūtīšanai uz jūsu datoru vai mobilo ierīci, ja vien sīkfaili nav absolūti nepieciešami, lai sniegtu jums pakalpojumus, vai ja piemērojamie tiesību akti neatļauj citādi. Sīkfaili nesaglabā nekādu informāciju, kas varētu jūs personīgi identificēt. Kad šīs sīkdatnes vāc Personas datus, šādas apstrādes likumīgais pamats ir mūsu likumīgās uzņēmējdarbības intereses saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.
 • Jūs varat atteikties vai pieņemt sīkfailus no mūsu vietnes / lietojumprogrammas un iestatīt savas sīkfailu preferences, kad pirmo reizi ierodaties mūsu vietnē / lietojumprogrammā.
 • Varat arī izmantot sīkfailuiestatījumus savā pārlūkprogrammā. Atbilstošu informāciju par pārlūkprogrammas iestatījumiem var atrast arī jūsu pārlūkprogrammas pakalpojumu sniedzēja tīmekļa vietnē, izmantojot palīdzības ekrānu, vai arī jūs varat atsaukties uz šo vietni, kas nav saistīta ar mums, lai iegūtu informāciju par bieži izmantotajām pārlūkprogrammām.
 • Lai atspējotu sīkfailus mūsu Lietotnē, jums jāiepazīstas ar iestatījumiem savā mobilajā ierīcē.
 • Ja vien sīkfails nav absolūti nepieciešams sīkfails, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu mūsu sīkdatnēm, pat ja esat iepriekš piekritis. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tad, kad jūs nesniedzat savu piekrišanu, tas automātiski neizdzēš sīkfailus, kas jau atrodas jūsu ierīcē saskaņā ar jūsu iepriekšējo piekrišanu. Jums būs jāizdzēš šīs sīkdatnes manuāli, izpildot norādījumus savā tīmekļa pārlūkprogrammā un/vai ierīcē.

 

Sazinieties ar mums: AVON laiku pa laikam var grozīt šo Politiku. Lūdzu, ievērojiet datumu šīs lapas beigās, lai redzētu, kad šī politika pēdējo reizi tika pārskatīta. Izmaiņas šajā politikā stāsies spēkā, kad mēs padarīsim pieejamu pārskatīto versiju mūsu vietnei / lietojumprogrammai.

Lūdzu, nosūtiet visus jautājumus, komentārus vai pieprasījumus saistībā ar šo politiku datu aizsardzības speciālista komandai šeit.

 

SPĒKĀ STĀŠANĀS DATUMS: 01/09/2023

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]