Sīkdatne: Mūsu lapa izmanto sīkdatnes. Uzzini vairāk, lasot mūsu Sīkdatņu politiku. Atcelt
Aizvērt
Kampaņas ir mainījušās, bet tavs iepirkumu grozs nav mainījies
Kampaņas ir mainījušās, tāpēc tavs iepierkumu grozs ir mainījies

PĒDĒJO REIZI ATJAUNOTS: [07.09.2019]

Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika raksturo dažādu veidu sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, kuras var izmantot saistībā ar Avon tīmekļa vietni, no kuras piekļūstat Sīkdatņu politikai (“vietne”), gan to, kā pārvaldīt sīkdatnes. Mēs varam mainīt šo Sīkdatņu politiku jebkurā laikā un informēsim jūs par veiktajām izmaiņām. Skatiet šīs lapas augšpusē apzīmējumu “PĒDĒJO REIZI ATJAUNOTS”, lai skatītu, kad pēdējo reizi pārskatīta Sīkdatņu politika. Jebkādas izmaiņas šajā Sīkdatņu politikā stājas spēkā, kad atjaunotā Sīkdatņu politika ir pieejama vietnē vai caur to.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek lejupielādētas jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat kādu tīmekļa vietni. Cita veida līdzīgas tehnoloģijas darbojas līdzīgā veidā vai izgūst informāciju, kura jau ir saglabāta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat šo tīmekļa vietni (piemēram, GIF, pikseļi un identificējoša ciparvirkne. Šādas tehnoloģijas kopā saucamas par “sīkdatnēm”). Sīkdatnes var iestatīt tīmekļa vietnes īpašnieks vai trešā persona. Sīkdatnes tiek plaši izmantotas tīmekļa vietnes darbībai vai tās darbības uzlabošanai. Tas ir iespējams, jo tīmekļa vietnes var lasīt un rakstīt šīs datnes, ļaujot atpazīt lietotāju un atcerēties svarīgu informāciju, kas padara tīmekļa vietnes lietošanu un pārlūkošanu ērtāku. Dažas sīkdatnes, kas pazīstamas kā “sesijas sīkdatnes”, beidzas pārlūkprogrammas sesijas beigās. Citas sīkdatnes, kas pazīstamas kā “pastāvīgās sīkdatnes”, tiek saglabātas datorā vai mobilajā ierīcē starp pārlūka sesijām.

Kādas sīkdatnes izmantojam?

Zemāk uzskaitītas dažādu veidu sīkdatnes, kuras var izmantot vietnē, kā arī sniegti vispārīgi piemēri (vēl zemāk atradīsiet informāciju par konkrētām vietnē izmantotajām sīkdatnēm). Sīkdatnes var iedalīt 4 galvenos veidos.

Absolūti nepieciešamās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ir būtiskas vietnes darbībai un ļauj pārvietoties pa vietni, izmantot tās pakalpojumus un funkcijas. Bez šīm sīkdatnēm vietnes darbība nebūtu tik raita, kā mēs to vēlētos, un mēs, iespējams, nevarētu nodrošināt jūsu pieprasīto vietni vai pakalpojumus un funkcijas. Zemāk tabulā ir sniegti daži sīkdatņu piemēri:

  • Iepirkumu grozs - šādas sīkdatnes ļauj vienumiem palikt iepirkumu grozā, kad vēlaties norēķināties.
  • Lietotāja ID - sīkdatnes tiek izmantotas, lai jūs redzētu savu informāciju un paliktu pieteiktajā vietnē, lai nevajadzētu atkārtoti pieteikties katrā lapā.
  • Drošības - drošības sīkdatnes tiek izmantotas drošības kontrolei un pārbaudēm.

 

Veiktspējas sīkdatnes

Sīkdatnes veids

Apraksts

Kā pārvaldīt šādas sīkdatnes?

Google Analytics

Google Analytics sīkdatnes savāc apkopotos statistikas datus, lai uzlabotu vietnes noformējumu un pārlūkošanu.

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Adobe Omniture

Adobe Omniture sīkdatnes savāc apkopotos statistikas datus, lai uzlabotu vietnes noformējumu un pārlūkošanu.

http://www.omniture.com/en/privacy/2o7

Funkcijas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties izvēli, ko veicāt, to izmantojot. Šādas sīkdatnes ļauj mums nodrošināt paplašinātas, personificētas iezīmes, piemēram, atcerēties jūsu tirdzniecības preferences, izvēloties vai izvairoties no e-pasta mārketinga. Sīkdatnes var izmantot arī, lai atcerētos izmaiņas, kas veiktas teksta lielumam, fontiem un citām pielāgojamām daļām vietnē. Tās var izmantot arī jūsu prasīto pakalpojumu piedāvāšanai, piemēram, skatoties video vai komentējot emuāru. Šo sīkdatņu savākto informāciju var anonimizēt, tādējādi sīkdatnes nevar izsekot jūsu pārlūkošanas darbībai citās tīmekļa vietnēs. Zemāk tabulā sniegti daži piemēri:

  • Valoda - valodas sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu jūsu izvēlēto valodu un parādītu pareizo opciju.
  • Atrašanās vieta - lai automātiski izvēlētos atbilstošo valsti un parādītu mazumtirgotājus un demonstrāciju dienas apkārtnē, tiek saglabāta jūsu aptuvenā adrese (pilsēta, novads, valsts, pasta indekss), kas noteikta pēc IP adreses.
  • Atsauces vietne - atsauces vietne (pirms mūsu tīmekļa vietnes apmeklētā vietne) var tikt reģistrēta, lai labāk izprastu jūsu preferences.
  • Pēdējais apmeklējums un aktivitātes - pēdējā apmeklējuma un aktivitāšu datums un cita informācija tiek ierakstīta, lai varētu sniegt atjauninātu informāciju par to, "kas ir mainījies vietnē kopš jūsu pēdējās vizītes" un labāk izprastu jūsu vēlmes.
  • Nesen skatītais video - nesen skatītā video datums un nosaukums tiek ierakstīts, lai labāk izprastu jūsu vēlmes.
  • Flash sīkdatnes - flash sīkdatnes tiek izmantotas, lai varētu atskaņot audio un video saturu.
  • Lapas vēsture - lapu vēstures sīkdatnes tiek izmantotas, lai reģistrētu apmeklēto lapu secību. Ja saņemat kļūdas paziņojumu, apmeklējot vietni, sīkdatnes informācija tiek saglabāta žurnālā kļūdu uzrādīšanai un palīdz risinājumu meklēšanai.

 

Mērķēšanas vai reklamēšanas sīkdatnes

Mēs varam izmantot trešo personu reklāmas uzņēmumus reklāmas pakalpojumam, kad apmeklējat mūsu vietni. Šie uzņēmumi var novietot vai atzīt sīkdatni jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai sniegtu jums un jūsu interesēm atbilstošākas reklāmas. Tās izmanto arī, lai samazinātu reklāmas skatīšanās reižu skaitu, kā arī palīdzētu novērtēt reklāmu kampaņu efektivitāti. Tās atceras, ka jūs apmeklējāt vietni, un norāda uz citu informāciju atbilstoši jūsu interesēm, lai radītu jums personalizētu saturu un reklāmas. Šo informāciju koplieto ar citām organizācijām, piemēram, reklāmdevējiem. Ņemiet vērā, ka, ja ar sīkdatnes palīdzību iegūtā informācija ir personiska rakstura, uz to attiecas mūsu Paziņojums par Klientu privātumu, kas papildina šo Sīkdatņu politiku.

Kādas sīkdatnes izmanto Avon?

Zemāk tabulā uzskaitītas šajā vietnē bieži lietotās trešo pušu iestatītās sīkdatnes. Jebkurā gadījumā, visas sīkdatnes un ar izsekošanu saistītas tehnoloģijas, kas tiek izmantotas šajā vietnē, varat pārvaldīt, izmantojot mūsu iestatījumu rīku OneTrust, kas parādās kā uznirstošais logs.

 

Tīkls

Domēns

Nosaukums

Iestata

Funkcija

Twitter

.twitter.com

auth_token

trešā puse

Sociālie tīkli + Reklāma

Google

.google.com

APISID

trešā puse

Analītiskās vai funkcijas

Google

.google.com

SSID

trešā puse

Analītiskās vai funkcijas

Kā es varu pārvaldīt sīkdatnes?

Varat atteikt vai pieņemt sīkdatnes no šīs vietnes jebkurā laikā, izmantojot OneTrust uznirstošo logu vai aktivizējot iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Informācija par procedūru, kas jāievēro, lai iespējotu vai atspējotu sīkdatnes Avon sīkdatņu rīkā, var atrast iepriekš minētajā uznirstošajā logā. Jūsu interneta pārlūkprogrammas nodrošinātāja vietnes palīdzības ekrānā var atrast informāciju par procedūru, kas jāievēro, lai iespējotu vai atspējotu sīkdatnes. Šajā vietnē, kas nav saistīta ar “Avon”, var apskatīt informāciju par sīkdatņu pārvaldīšanu populārākajos pārlūkos: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/index.html. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja sīkdatnes ir atspējotas, ne visas vietnes funkcijas var darboties, kā paredzēts.

Ja atsakāties pieņemt sīkdatnes, tas nenozīmē, ka automātiski tiks dzēstas jebkādas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas jūsu ierīcē, ņemot vērā iepriekš saņemtu piekrišanu. Šīs sīkdatnes jums būs manuāli jāizdzēš, ievērojot sava interneta pārlūkprogrammas nodrošinātāja sniegtās instrukcijas.

Kontaktinformācija

Ja jums ir kādi jautājumi saistībā ar Paziņojumu par privātumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu uz PrivacyUK@avon.com, vai rakstiet uz šādu adresi: Global Privacy, Avon Cosmetics Limited, Nunn Mills Road, Northampton, NN1 5PA.

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]