Sīkdatne: Mūsu lapa izmanto sīkdatnes. Uzzini vairāk, lasot mūsu Sīkdatņu politiku. Atcelt
Aizvērt
Kampaņas ir mainījušās, bet tavs iepirkumu grozs nav mainījies
Kampaņas ir mainījušās, tāpēc tavs iepierkumu grozs ir mainījies

 

Kurš ir gatavs pievienoties mūsu nostājai? Mēs esam laimīgi paziņot, kas esam pirmais Ķīnas tirgū esošais globālais skaistumkopšanas uzņēmums, kas beidzis izmēģinājumus ar dzīvniekiem.

Avon iesaistās globālajā kustībā pret izmēģinājumiem ar dzīvniekiem

Avon ir beidzis visus izmēģinājumus ar dzīvniekiem, kļūstot par pirmo globālo kosmētikas kompāniju* ar tirgu Ķīnā, kas pārtraukusi jebkādu produktu sastāvdaļu izmēģinājumus ar dzīvniekiem visos tās zīmolos.**

Cieņa pret dzīvnieku labsajūtu ir bijis stūrakmens Avon attieksmē pret produktu drošību, un Avon bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas pārtrauca izmēģinājumus ar dzīvniekiem jau pirms 30 gadiem. Kopš tā laika Avon ir atbalstījis tādu pārbaužu attīstību, kas neprasa dzīvnieku izmantošanu, un sadarbojies ar Institute for In Vitro Sciences un Humane Society International (HSI), lai veicinātu šādu metožu nostiprināšanu ar regulējošajiem aktiem.

Tagad Avon ir spēris nozīmīgu soli, veicot ieguldījumus, lai nekavējoties pārtrauktu izmēģinājumus ar dzīvniekiem Ķīnas tirgū. Tas iekļauj atteikšanos no produktiem, kam nepieciešami izmēģinājumi ar dzīvniekiem, jaunu produktu ieviešanu un paplašināšanos citos izplatīšanas tīklos.

#AvonForAnimals

Kā Avon nodrošina savu produktu nekaitīgumu bez dzīvnieku izmēģinājumiem?

Avon klientu drošība ir ārkārtīgi svarīga un mēs garantējam savu produktu nekaitīgumu, izmantojot nostiprinātas pārbaužu metodes, kas neiekļauj izmēģinājumus ar dzīvniekiem, piemēram, esošo datu izmantošana, datormodelēšana un laboratoriski izmēģinājumi, lai garantētu Avon produktu nekaitīgumu.

Līdzās dzīvnieku izmēģinājumu apturēšanai visos mūsu zīmolos mēs arī smagi strādājam, lai savos produktos iekļautu pēc iespējas vairāk augu un dabiskas izcelsmes, kā arī sintētiskās sastāvdaļas, tajā pašā laikā nekaitējot videi. Nesen izlaistā Distillery produktu līnija apvieno vegāniem draudzīgus produktus, kuri veidoti no koncentrātiem, kas radīti rūpīgā attīrīšanas procesā un iepakoti videi draudzīgi.

Kā Avon izbeidza izmēģinājumus ar dzīvniekiem Ķīnā, ja tie tiek pieprasīti ar likumu?

Mēs pārveidojām dažu savu produktu sastāvu un mainījām citu izplatīšanu, kas nozīmē, ka tiem arī Ķīnā nav nepieciešami izmēģinājumi ar dzīvniekiem.

Kādēļ Avon jau sen nepārtrauca izplatīt savus produktus Ķīnā?

Mēs jau 30 gadus esam apņēmušies pielikt punktu izmēģinājumiem ar dzīvniekiem, bet mēs esam arī pilni apņēmības apmierināt savu klientu vajadzības Ķīnā, paplašināt uzņēmējdarbību tur un atbalstīt mūsu skaistumkopšanas ekspertes - sievietes, kas veido pašas savu biznesu, pārdodot Avon produktus.

Kādēļ uz Avon produktiem nav "cruelty-free" logo?

Mēs jau 30 gadus sadarbojamies ar dažādām organizācijām, lai radītu pozitīvas pārmaiņas, un mūsu partneri ir arī Institute for In Vitro Science, FRAME un Humane Society International. Mēs esam lepni, ka varam izmantot viņu logo uz saviem produktiem un atbalstīt viņu vērtīgo darbu. Tagad, kad esam beiguši izmēģinājumus ar dzīvniekiem visiem saviem zīmoliem, katrā valstī, kur darbojamies, mēs varam tiekties arī pēc "cruelty-free" sertifikācijas.

* Balstoties uz Euromonitor International (2019. aprīlis) informāciju par 10 lielākajiem skaistumkopšanas un personīgās higiēnas piederumu ražotājiem

** 2019. gada novembrī publicētie starptautiskie dzīvnieku labturības nosacījumi un dzīvnieku izmēģinājumu sertifikācija

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]