Sīkdatne: Mūsu lapa izmanto sīkdatnes. Uzzini vairāk, lasot mūsu Sīkdatņu politiku. Atcelt
Aizvērt
Kampaņas ir mainījušās, bet tavs iepirkumu grozs nav mainījies
Kampaņas ir mainījušās, tāpēc tavs iepierkumu grozs ir mainījies

PAZIŅOJUMS PAR KLIENTU PRIVĀTUMU

1. Kas ir atbildīgs par Jūsu personisko informāciju

Šis paziņojums par privātumu attiecas uz Avon klientu personisko informāciju, ja Jūsu personisko informāciju Avon nododat Jūs vai Jūsu Avon Konsultants. Uzrunas “Avon”, “mūs”, “mēs” vai “mūsu” šajā Paziņojumā par privātumu nozīmē SIA "Avon Cosmetics", Duntes 3, Rīga, LV-1013. Kad Jūsu personiskā informācija tiek nodota Avon, mēs varam kļūt par Jūsu personiskās informācijas pārzini. Ja Jūs izvēlaties iegādāties Avon preces, izmantojot Avon Konsultantu, Jūsu personīgo informāciju apstrādās arī Konsultants kā atsevišķs Jūsu personas datu apstrādātājs.  Avon Konsultanti ir neatkarīgas personas, un tos nenodarbina Avon. Avon nav atbildīgs par personiskās informācijas izmantošanu no Konsultanta puses. Tas nozīmē, ka Konsultants neatkarīgi no Avon uzņēmējdarbības aktivitātēm apstrādā Jūsu personisko informāciju Konsultanta izvēlētiem mērķiem un Konsultanta izvēlētā veidā, tostarp Konsultanta paša mārketinga mērķiem. Kopumā Avon neatkarīgie Konsultanti izmantos Jūsu personisko informāciju veidā, kas atbilst šim Paziņojumam par privātumu. Ja tie izmanto Jūsu personisko informāciju citādi, to pienākums ir Jums sniegt papildu informāciju par privātumu, lai nodrošinātu atbilstību savām juridiskajām saistībām, ko paredz normatīvais regulējums par datu aizsardzību.

2. Personiskā informācija par jums, kuru mēs iegūstam

Šajā Paziņojumā par privātumu termins “personiskā informācija” nozīmē informāciju, kas attiecas uz Jums un ļauj mums identificēt Jūs tiešā veidā vai kombinācijā ar citu informāciju, kas var būt mūsu rīcībā. Mēs iegūstam šo informāciju tieši no Jums vai no Konsultantiem, kas var mums to sniegt. Mēs varam iegūt par Jums šādu personisko informāciju:

 • Jūsu vārdu un kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, vārdu, citu(s) vārdu(s), pasta adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru);
 • Jūsu dzimšanas datumu;
 • Informāciju par Jūsu pirkumiem Avon, kā arī informāciju par Jūsu preferencēm attiecībā uz konkrētiem produktu veidiem;
 • Informāciju, ko mums sniedzat (piemēram, Jūsu e-pasti, vēstules, zvani vai publikācijas un ziņojumi sociālajos masu informācijas līdzekļos);
 • Informāciju par to, kā Jūs lietojat mūsu tīmekļa vietni vai mobilo lietotni;
 • Informāciju par to, kā Jūs lietojat mūsu tīmekļa vietni, izmantojot sīkdatnes vai līdzīgus identifikatorus.


Sīkdatnes ir nelielas informācijas daļas, ko Jūsu datora cietajā diskā saglabā Jūsu pārlūks. Tās ļauj Jums pārlūkot mūsu tīmekļa vietni un ļauj mums nodrošināt funkcijas, piemēram, saglabāt Jūsu pieslēgšanos mūsu tīmekļa vietnei. Plašāk ar sīkdatņu (cookies) politiku var iepazīties šeit.

3. Kā un kāpēc mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju, kuru iegūstam

Mēs izmantojam Jūsu personīgo informāciju šādiem mērķiem:

 • Lai izpildītu Jūsu pasūtījumu

Kad Jūs iesniedzat savu Avon pasūtījumu, mēs izmantojam Jūsu personīgo informāciju, lai izpildītu šo pasūtījumu. Mēs varam sazināties ar Jums, izmantojot e-pastu un/vai SMS, lai nosūtītu Jums pasūtījumu, maksājuma un pasūtījuma statusa apstiprinājumu. Tas tiek darīts, lai izpildītu mūsu līgumsaistības pret Jums.

 • Lai informētu Jūs par mūsu produktiem un piedāvājumiem, kas jums varētu patikt

Ja esat reģistrējies mūsu Avon Jaunumu vēstulei vai jau iepriekš iegādājāties no mums preces, mēs varam nosūtīt Jums e-pasta un/vai SMS ziņojumus par mūsu produktiem un piedāvājumiem. Mēs varam izmantot mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums (tostarp Jūsu pirkuma vēsturi), lai izveidotu profilu par Jūsu preferencēm un nosūtītu Jums piemērotus produktus un piedāvājumus. Jūs, iespējams, redzēsiet arī reklāmas, kas saistītas ar Avon produktiem visā tīmeklī, pamatojoties uz informāciju, kuru mēs esam ieguvuši par Jums. Tas atbilst mūsu biznesa interesēm, lai efektīvi tirgotu produktus. Ja Jūs nevēlaties saņemt no mums mārketinga ziņojumus (piem., e-pastus), lūdzu, sazinieties ar mums. Ja Jūs komunicējat ar Avon, publicējot ziņas sociālajos tīklos vai nosūtot ziņojumus, mēs šim nolūkam varam izmantot personisko informāciju, kas iekļauta sociālo mediju ziņās.

 • Lai uzlabotu mūsu pakalpojumus, izpildītu administratīvos mērķus un aizsargātu mūsu biznesa intereses

Uzņēmējdarbības mērķi, kuriem mēs izmantosim Jūsu personisko informāciju, ietver grāmatvedības, norēķinu, drošības un juridiskos nolūkos, statistikas un mārketinga analīzi, sistēmu testēšanu, uzturēšanu un pilnveidošanu. Tas ietvers Jūsu personas datu izmantošanu, lai nodrošinātu atbilstību mūsu juridiskajām saistībām, piemēram, mūsu pienākumu saglabāt uzskaiti nodokļu un audita vajadzībām. Ja mums nav īpašu juridisku saistību, mums ir jāapstrādā šī personiskā informācija, lai apmierinātu mūsu likumīgās intereses, pārvaldot mūsu biznesu un saglabājot mūsu ierakstus precīzus un aktuālus. Ja Jūs iebilstat pret savas personiskās informācijas izmantošanu, lai sasniegtu kādu no iepriekš minētajiem mērķiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Kaut arī Jūsu lēmums sniegt Jūsu personisko informāciju Avon parasti ir brīvprātīgs, ja Jūs nenodrošināt noteiktu informāciju, Avon var nebūt spējīgs izpildīt dažus mērķus, kas izklāstīti šajā paziņojumā par konfidencialitāti. Piemēram, mēs, iespējams, nevarēsim nosūtīt Jums produktus, nezinot Jūsu pasta adresi.

4. Kā mēs varam dalīties ar iegūtajiem datiem un nodot tos

Mēs varam dalīties ar Jūsu personisko informāciju ar:

 • Avon Konsultantiem, Pārdošanas Līderiem un Avon Zonu vadītājiem;
 • citiem Avon grupas uzņēmumiem (uzņēmumu sarakstu skatiet vietnē https://www.avonworldwide.com/countries.html);
 • piegādātājiem, kuri sniedz mums pakalpojumus, lai palīdzētu mums īstenot mūsu uzņēmējdarbību un uzlabot mūsu pakalpojumus, kā arī mūsu klientu pieredzi;
 • valsts institūcijām.

Šāda dalīšanās ar informāciju tiek īstenota minēto mērķu sasniegšanai vai, lai pildītu specifiskas juridiskas saistības, kas uz mums attiecas.

Avon izmanto atbilstošus aizsardzības pasākumus, lai aizsargātu personisko informāciju, kas tiek nodota uz valstīm, kas nav Eiropas Ekonomiskās zonas dalībvalstis un attiecībā uz kurām Eiropas Komisija nav pieņēmusi adekvātuma lēmumus, un kur tiek nodrošināts personiskās informācijas aizsardzības zemāks līmenis. Mūsu e-pastu sistēmas nodrošinātājam, IT atbalsta un IT sistēmas apkopes nodrošinātājiem tiek piemēroti Eiropas Komisijas apstiprinātie standarta līguma noteikumi. Sazinieties ar mums, izmantojot tālāk sniegto informāciju, lai aplūkotu attiecīgo aizsardzības pasākumu kopiju.

5. Cik ilgi mēs uzglabājam Jūsu personisko informāciju

Pasūtījuma apstrādes informāciju Avon saglabā 10 gadus vai līdz nodokļu audita slēgšanai, atkarībā, kurš no šiem termiņiem iestājas vēlāk. Avon ir tiesīgs izmantot Jūsu personisko informāciju, kamēr esat aktīvs Avon klients. Lemjot, cik ilgi uzglabāt personisko informāciju, pēc tam, kad pārstājat būt aktīvs Avon klients, mēs ņemam vērā mūsu esošās saistības (piemēram, uzglabāt informāciju uzskaites mērķiem) vai termiņu jebkuru juridisku prasību iesniegšanai vai aizstāvēšanai. Ja Jūs interesē precīzāki termiņi, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs pārstāsim apstrādāt Jūsu datus tiešā mārketinga mērķiem, tostarp profilēšanas aktivitātēm, ja Jūs iebildīsiet pret šādu savu datu apstrādi vai ja atsauksiet savu piekrišanu tos apstrādāt gadījumos, ja iepriekš ir saņemta Jūsu piekrišana.

6. Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi savai personiskajai informācijai, kas ir mūsu rīcībā, kā arī labot savu mūsu rīcībā esošo neprecīzo personisko informāciju. Turklāt, Jums ir tiesības ierobežot savas personiskās informācijas apstrādi, iebilst pret tās apstrādi, pārnest Jūsu personisko informāciju citam pārzinim vai dzēst Jūsu personisko informāciju. Ja Jums rodas problēmas vai sūdzības attiecībā uz to, kā mēs rīkojamies ar Jūsu personisko informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums. Jums ir arī tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības uzraudzības iestādei.

7. Kā ar mums sazināties

Ja Jums ir kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi attiecībā uz šo Paziņojumu par privātumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu Datu aizsardzības speciālistu: klientu_serviss@avon.com vai Duntes 3, Rīga, LV-1013.

8. Izmaiņas šajā Paziņojumā par privātumu

Laiku pa laikam mēs varam veikt izmaiņas šajā Paziņojumā par privātumu. Šī Paziņojuma par privātumu jauno versiju mēs publicēsim mūsu tīmekļa vietnē.

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]