Sīkdatne: Mūsu lapa izmanto sīkdatnes. Uzzini vairāk, lasot mūsu Sīkdatņu politiku. Atcelt
Aizvērt
Kampaņas ir mainījušās, bet tavs iepirkumu grozs nav mainījies
Kampaņas ir mainījušās, tāpēc tavs iepierkumu grozs ir mainījies

Globālais privātuma paziņojums Klientiem un Tīmekļa vietnes Lietotājiem

Uz ko attiecas šis Privātuma paziņojums?

Avon, kā daļa no Natura &Co Sabiedrību grupas (“Natura &Co”, “mēs”, “mūs”, “mūsu”), ir pilnībā apņēmušies vākt, lietot un pārraudzīt savu klientu un tīmekļa vietnes lietotāju personas datus atbildīgi. Šis Globālais privātuma paziņojums Klientiem un Tīmekļa vietnes Lietotājiem (“Privātuma paziņojums”) sniedz jums informāciju par to, kā Natura &Co vāc, lieto un kopīgo personas datus, izmantojot mūsu tīmekļa vietnes, produktus, mobilās lietotnes vai citas vietnes, kas parāda šo Privātuma paziņojumu.

Ja jūs atrodaties jurisdikcijā, kas atzīst Datu pārziņa vai līdzīgu konceptu, Datu pārzinis ir Natura &Co vienība (tostarp Sabiedrību grupa), ar kuru jums ir klientu attiecības. Ja jums ir jautājums par to, kā jūsu Personas dati tiek izmantoti, varat sazināties ar datu pārzini ar Datu aizsardzības speciālistu (DPO) komandas starpniecību šeit.

Galvenās definīcijas

Terminiem ar lielo burtu, kuri nav citādi definēti šajā Paziņojumā, ir šādas nozīmes:

Personas dati nozīmē jebkura informācija, kas saistīta ar identificētu vai identificējamu dzīvu indivīdu.

Sensitīvi personas dati nozīmē jebkura informācija, kas saistīta ar indivīda rases vai etnisko izcelsmi, politiskajiem viedokļiem, reliģiskajiem vai citiem uzskatiem, dalību tirdzniecības apvienībā, sodāmības reģistru / sodāmību vai ģenētisko datu vai biometrisko datu, datu par veselību, vai datu par fiziskas personas seksuālo dzīvi, vai seksuālo orientāciju apstrādi. Atkarībā no jūsu mītnes valsts par sensitīviem personas datiem var saukt arī personas informāciju, kas, tiklīdz nopludināta vai nelegāli izmantota, var radīt kaitējumu fiziskām personām, tostarp, bet ne tikai, informācija par īpaši noteiktu statusu, finanšu kontiem, individuālās atrašanās vietas izsekošana, kā arī nepilngadīgo personas informācija vai informācija par sociālo drošību, vadītāja apliecību, valsts identifikāciju un pases numuru, precīzu ģeolokāciju, e-pasta adrešu kombināciju, debetkarti vai kredītkarti ar pieejas kodu, paroli vai citiem akreditācijas datiem, kas dod iespēju piekļūt finanšu kontiem.

Apstrāde nozīmē personas datu izmantošana tostarp vākšana, reģistrēšana, organizēšana, strukturēšana, pielāgošana vai pārveidošana, analīze, atgūšana, aplūkošana, sniedzot vai bloķējot pieeju (tostarp attālinātu pieeju), izpaušana, izplatīšana, saskaņošana, kopēšana, pārsūtīšana, glabāšana, dzēšana, mitināšana, kombinēšana, sagraušana, iznīcināšana vai cita izmantošana vai rīkošanās ar personas datiem.

Datu pārzinis ir fiziska vai juridiska persona, valsts institūcija, aģentūra vai cita iestāde, kas, viena vai kopīgi ar citām, nosaka personas datu apstrādes nolūkus un līdzekļus. Mūsu sabiedrībā gala datu pārzinis ir Natura & Co., mūsu holdinga sabiedrība.

Trešā persona ir jebkura fiziska persona vai juridiska persona, publiska iestāde, aģentūra vai jebkura cita iestāde, kas nav Datu subjekts, Datu pārzinis, jebkurš pārdevējs, piegādātājs, pakalpojuma sniedzējs, kura viena vai kopā ar citām apstrādā personas datus Datu pārziņa vārdā un rīkojas pēc Datu pārziņa instrukcijām.

Datu subjekts ir identificēts vai identificējams dzīvs indivīds, ar kuru saistīti Personas dati.

Natura &Co Sabiedrību Grupa nozīmē Natura &Co, tās filiāles un meitasuzņēmumi. Pilnu sarakstu var redzēt šeit.

Personas dati, ko mēs vācam un apstrādājam

Mēs vācam, uzglabājam un apstrādājam Personas datus vairākos veidos, tostarp, kad jūs:

 • apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes un zīmolu lapas, un lietotnes, izmantojot trešo personu platformas;
 • reģistrējat kontu pie mums un/vai iegādājaties produktus, izmantojot tīmekļa vietni un/vai sākat konsultāciju tiešraidē;
 • apmeklējat vienu no mūsu mazumtirdzniecības veikaliem vai letēm, tostarp, ja reģistrējat kontu pie mums veikalā;
 • sniedzat datus mūsu Klientu iesaistei, mūsu Franšīzēm, tiešajām mārketinga kampaņām, totalizatoriem un konkursiem;
 • sarakstāties ar mums kādos no mūsu kanāliem (piem., tādās ziņojumu platformās kā teksta ziņojumi, dzīvā tērzēšana, sociālie tīkli un e-pasts).
 • iesniedzat apskatu par mūsu produktiem mūsu tīmekļa vietnēs un zīmolu lapās, un lietotnēs.

Šīm Personu datu kategorijām minēta informācija par to avotu (-iem), nolūku (-iem), tiesisko pamatu un izpaušanu.

Personas datu kategorijas

Personas datu un to avotu piemēri

Kādi ir Personas datu apstrādes nolūki un tiesiskais pamats?

Personas pamatdati

Identifikatori var iekļaut jūsu vārdu, uzvārdu, pasta un e-pasta adresi, telefona numuru, dzimumu, dzimšanas datumu, uzturēšanās valsti/štatu, titulu, pierakstīšanās informāciju, jūsu konsultanta/pārstāvja ID numuru, IP adresi, ierīces identifikatoru vai līdzīgus citus identifikatorus, skaistuma profila informāciju.

Mēs varam iegūt identifikatorus tieši no jums, kad jūs sarakstāties vai sazināties ar mums pa telefonu, e-pastā un tiešsaistes tērzēšanā, mūsu veikalā vai citādi; reģistrējat vai izveidojat kontu; piedalāties konkursā, totalizatoros vai tiešsaistes aptaujā; pierakstāties atlīdzības programmai vai citai programmai, vai klubam; pierakstāties e-pasta un/vai SMS jaunumiem un ziņojumiem; vai izmantojat sociālos tīklus, lai mijiedarbotos ar mums, vai lai kopīgotu ar citiem kaut ko no mūsu tīmekļa vietnēm. Mēs varam arī prasīt identifikatorus no trešām personām, piemēram, sociālo tīklu platformām vai indivīdiem, kuri iegādājas preces vai pakalpojumus, kas jāpiegādā jums (piemēram, dāvanas vai dāvanu kartes).

 

Mēs varam izmantot šos Personas Datus, lai nodrošinātu un uzlabotu funkcijas, produktus un pakalpojumus, ko jūs pieprasāt; reģistrācijai, konkursiem un veicināšanas pasākumiem; lai sazinātos ar jums informācijas sniegšanai; lai nodrošinātu personalizētu saturu, informāciju, un, lai nosūtītu jums brošūras, kuponus, paraugus, piedāvājumus un citu informāciju par mūsu produktiem vai mūsu Sabiedrību grupu; kad mēs pildām mūsu pienākumus komercattiecībās ar jums; lai sniegtu klientu atbalstu, kad jūs komunicējat ar mums; lai uzlabotu mūsu Vietnes un Lietotnes, mūsu klientu servisu un atbalstu, kā arī lietotāja pieredzi; lai sazinātos ar jums pa telefonu vai ar teksta ziņojumu ar piedāvājumiem, kas ir saistīti ar jūsu preferencēm; lai ļautu jums pierakstīties ar sociālo tīklu kontu un kopīgotu aktivitātes jūsu sociālo tīklu lapās, piemēram, Facebook; lai verificētu jūsu identitāti; lai komunicētu ar jums par jūsu kontu un darbībām Vietnēs; lai nosūtītu paziņojumu par izmaiņām jebkurā no mūsu tīmekļa vietnēm vai politikām; lai apstrādātu Personas datus, kas vajadzīgi klientu un pārdevēju novērtējumam un pieņemšanai; lai piegādātu attiecīgu reklāmu; un/vai pētījumiem.

kad jūs sniedzat produktu apskatu mūsu tīmekļa vietnēs un/vai zīmolu lapās, un lietotnēs, kas tiek izmantoti mārketinga nolūkiem, tostarp atkārtoti drukāt brošūrās / citos mārketinga materiālos, un, iegūstot jūsu piekrišanu, ja nepieciešams.

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem jūsu mītnes valstī, mēs apstrādāsim Personas datus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts), uz jūsu piekrišanu, mūsu komercattiecību ar jums izpildei, vai, kā citādi atļauj likums, kā piemērojams.

 

Sensitīvi personas dati

 

Mēs ierobežojam apstākļus, kuros vācam un apstrādājam, šīs īpašās datu kategorijas.

Dažos gadījumos jūs varējāt pieprasīt pakalpojumus vai produktus, kas tieši neiesaista nekādu īpašu kategoriju datu vākšanu, bet var netieši norādīt vai uzvedināt uz jūsu reliģiju, veselību vai citām īpašām datu kategorijām, tādām kā bažas par ādu un blakusparādības no jums, kas var ietvert informāciju par jūsu veselību vai tautību.

 

Mēs varam izmantot šos Personas datus, lai nodrošinātu produktus un pakalpojumus, ko jūs pieprasāt; reģistrācijai, konkursiem un veicināšanai; lai nodrošinātu jums personalizētu saturu, informāciju un lai nosūtītu jums brošūras, kuponus, paraugus, piedāvājumus un citu informāciju par mūsu produktiem Natura &Co Sabiedrību grupas ietvaros; lai apstiprinātu jūsu kā reģistrēta dalībnieka identitāti; analītikas un demogrāfiskajiem nolūkiem; un, kad mēs izpildām mūsu pienākumus līgumā ar jums.

Mēs apstrādājam tādus Sensitīvus Personas datus, pamatojoties uz jūsu piekrišanu vai kā citādi atļauj piemērojamie likumi, atkarībā no jūsu mītnes valsts.

Šos Sensitīvos Personas datus var kopīgot uzņēmējdarbības nolūkiem Natura &Co Sabiedrību grupas ietvaros un ar pakalpojumu sniedzējiem.

Jūsu Sensitīvie Personas dati netiks izmantoti nekādiem papildu nolūkiem, kas nav atbilstoši augstākminētajiem nolūkiem, ja vien mēs nesniedzam jums paziņojumu par šiem papildu nolūkiem.

Komerciāli dati

Mēs varam iegūt informāciju par produktiem un pakalpojumiem, par kuriem esat izrādījis interesi vai ko esat iegādājies, tostarp produktu preferences, rēķina adrese, sūtījuma adrese, kopā ar pirkuma informāciju (produkti, krāsa, izmērs, daudzums, cena), maksājumu metodes un/vai jebkādas komunikācijas, ko esam saņēmuši par jūsu pasūtījumu vai pirkumu; vārds, uzvārds, kartes izdevējs un kartes veids, kredītkartes vai debetkartes numurs, beigu termiņš, CVV kods un/vai rēķina adrese; viltoti čeki vai draudu signāli par jūsu darījumiem, maksājuma kartes atteikumi, iespējamie kriminālnoziegumi, sūdzības un/vai prasījumi.

Mēs to iegūstam tieši no jums, kad jūs iegādājaties preces un pakalpojumus jebkurā no mūsu mazumtirdzniecības vietām tiešsaistē vai klātienē un dažos gadījumos no trešajām pusēm.

 

Mēs varam izmantot šos Personas datus, lai nodrošinātu un uzlabotu funkcijas, produktus un pakalpojumus, ko jūs pieprasāt; lai nodrošinātu jums personalizētu saturu, informāciju un lai nosūtītu jums brošūras, kuponus, paraugus, piedāvājumus un citu informāciju par mūsu produktiem vai mūsu Sabiedrību grupu; lai veiktu visas pārvaldības darbības, kas saistītas ar jūsu pasūtījuma izpildi, tostarp līguma administratīvā pārvaldība, preču piegāde, maksājuma apstrāde, jebkādu prasījumu un tiesvedības pārvaldība, kā arī krāpniecības novēršana; lai izvērtētu, apstiprinātu, verificētu, piegādātu, uzstādītu un izsekotu jūsu pasūtījumu, tostarp vienotos par nosūtīšanu, apstrādātu atpakaļatdošanu un atmaksas, kā arī uzturētu reģistru par jūsu veiktajiem pirkumiem; lai sagādātu produktus, ko iegādājāties no mums; lai sniegtu jums piedāvājumus, kas jums varētu interesēt; un/vai lai piegādātu attiecīgu reklāmu.

Mēs varam izmantot šos datus arī, lai aizsargātu jūs, citus klientus un mūsu uzņēmējdarbību no kriminālām darbībām un riskiem un lai pārliecinātos, ka mēs saprotam un varam izpildīt mūsu juridiskos pienākumus pret jums un citiem, kā arī varam aizstāvēt sevi.

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem jūsu mītnes valstī mēs apstrādāsim jūsu Personas datus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (ja piemērojams un

atkarībā no jūsu mītnes valsts), lai izpildītu mūsu līgumu ar jums, lai izpildītu piemērojamos juridiskos pienākumus vai kā citādi likums to atļauj.

 

Internets vai cita līdzīga tīkla darbība

Jūs varat vispārīgi apmeklēt tīmekļa vietni, nesniedzot par sevi nekādus personas datus. Šajā gadījumā mēs vācam un glabājam datus tikai par jūsu tīmekļa vietnes piekļuvi, kas automātiski tiks nosūtīti mums no jūsu pārlūkprogrammas, kad jūs piekļūstat tīmekļa vietnei.

Mēs to iegūstam netieši no jums (piemēram, novērojot jūsu darbības mūsu Vietnēs) vai no trešām personām kā datu analītikas piegādātājs. Tas var iekļaut: IP adrese, MAC adrese vai cita unikāla identifikatora informācija (“Ierīces identifikators”) datoram, mobilajai ierīcei, tehnoloģijai vai citai ierīcei (kopā saukti “Ierīce”), domēna vārds, pārlūkprogrammas tips un versija, pārlūkošanas vēsture, meklēšanas vēsture, informācija par jūsu apmeklējumu (ieskaitot, skatītos, nopirktos vai meklētos produktus), ziņas par jebkuru tīmekļa vietni, kas nosūtīja jūs uz mūsu tīmekļa vietni, lietotni vai reklāmu; atrašanās vieta un laika zonas iestatījums, pārlūkprogrammas spraudņa tipi un versijas, operētājsistēma un platforma, lapu atbildes reakcijas laiks un kļūmes, konkrētu lapu apmeklējuma ilgums, lapas mijiedarbības informācija (tāda kā ritināšana, klikšķi, ierakstītie taustiņsitieni un kursora novietojums), laika daudzums, ko pavadījāt skatoties vai izmantojot Tīmekļa vietni un apmeklētās lapas, jūsu atgriešanās reižu skaits vai cita klikšķu plūsma vai vietnes izmantošanas dati un kursora novietojumi) un metodes, kas izmantotas, lai pārlūkotu prom no lapas.

 

Mēs varam izmantot šos Datus, lai nodrošinātu jums personalizētu saturu, informāciju un, lai nosūtītu jums brošūras, kuponus, paraugus, piedāvājumus un citu informāciju par mūsu produktiem vai mūsu sabiedrību grupu; un/vai, lai piegādātu attiecīgu reklāmu. Mēs izmantojam šos Datus arī, lai iespējotu mūsu tīmekļa vietnes satura tehnisko piegādi uz jūsu ierīci; lai uzlabotu mūsu tiešsaistes pakalpojumus un pieredzi, ko saņemat, iesaistoties ar mums tiešsaistē; kā arī mūsu tīmekļa vietnes tehniskās drošības nolūkiem.

 

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem jūsu mītnes valstī, mēs apstrādāsim jūsu Personas datus ar jūsu piekrišanu un/vai mūsu līguma ar jums izpildei, un/vai, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts) tīmekļa vietnes drošības nodrošināšanā, optimizējot tīmekļa vietni un pakalpojumus, ko mēs jums piedāvājam, uzlabojot mārketingu, analītiku vai vietnes funkcionalitāti, vai kā citādi atļauj likums.

Noteiktās jurisdikcijās jūs varat veikt savas sīkdatņu izvēles, pamatojoties uz piekrišanu.

 

Preferenču informācija un Izvedumi, kas gūti no citiem Personas datiem

Tajā ietverts profils, kas atspoguļo personas izvēles, rakstura īpašības, psiholoģiskās tendences, tieksmes, uzvedību, attieksmi, inteliģenci, spējas un zināšanas. Tas iekļauj arī informāciju, kas noskaidrota par jums no sociālajiem tīkliem, piemēram, profila attēls, kas patīk, atrašanās vieta un produktu izvēles.

Mēs saņemam šos izvedumus netieši no jums (piemēram, novērojot jūsu darbības mūsu Vietnēs) vai no trešām personām, tādām kā datu analītikas piegādātājs.

 

Mēs izmantojam šādus Datus, lai nodrošinātu un uzlabotu funkcijas, produktus un pakalpojumus, ko jūs pieprasāt; lai nodrošinātu jums personalizētu saturu, informāciju un lai nosūtītu jums brošūras, kuponus, paraugus, piedāvājumus un citu informāciju par mūsu produktiem vai mūsu Sabiedrību grupu; lai sazinātos ar jums pa telefonu vai, izmantojot teksta ziņojumu, ar piedāvājumiem, kas attiecas uz jūsu izvēlēm; lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes, produktus un pakalpojumus, klientu servisu, kā arī klientu iepirkšanās pieredzi; lai izveidotu sesijas atkārtojumu, kas parāda jūsu apmeklējumu mūsu vietnē; un/vai, lai piegādātu attiecīgu reklāmu vai nodrošinātu jūs ar mūsu biļetenu kopijām un informāciju par mūsu produktiem, veikalu atklāšanu, partnerībām un notikumiem veikalos, lai sazinātos ar jums par jautājumiem, kas attiecas uz servisu. Mēs varam izmantot jūsu datus, lai apkopotu atgriezenisko saiti no jums, lai dotu jums iespēju piedalīties klientu pētījumā vai mērķa grupās, lai informētu jūs par produktiem un komerciālām iespējām, kas jums varētu interesēt, lai uzlabotu jūsu pieredzi kā Klientam, veidojot profilu ar jūsu izvēlēm (ieskaitot pirkumu reģistrus), lai piedāvātu jums personalizētus produktus un piedāvājumus; lai ļautu jums piedalīties mūsu veicināšanas pasākumos, konkursos, balvu izlozēs un īpašajos piedāvājumos; lai uzlabotu esošos un attīstītu jaunus produktus un pakalpojumus; un lai piepildītu mūsu administratīvos un komerciālos nolūkus un intereses tādās darbībās, kādas paredzētas drošības nolūkiem, statistikas un mārketinga analīzei, sistēmas uzturēšanai, lai pārvaldītu produktu garantijas un atmaksas.

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem jūsu mītnes valstī mēs apstrādāsim jūsu Personas datus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts) un, ja likums to prasa, uz jūsu piekrišanu.

 

Saziņas dati

Mēs varam vākt saziņas datus no vairākiem avotiem, tostarp kontaktu sarakstiem, demogrāfiskās informācijas, kas sākotnēji ievākta no citām sabiedrībām Natura &Co grupas ietvaros, un Personas datus, kas legāli ievākti no citām trešām personām, kas var būt apvienoti ar citu informāciju, ko mēs ievācam tiem nolūkiem, kas aprakstīti šajā sadaļā, ieskaitot informāciju par jūsu komunikāciju ar mums (piem., jūsu e-pasti, vēstules, zvani, publiski paziņojumi un ziņojumi mūsu sociālajos tīklos). Tas var ietvert saziņu ar Pārdošanas vadītājiem, Reģionālajiem vadītājiem un/vai Skaistuma uzņēmējiem, ja viņi kopīgo šādu saziņu ar mums.

Mēs izmantojam šādus Datus, lai nodrošinātu un uzlabotu funkcijas, produktus un pakalpojumus, ko jūs pieprasāt; lai nodrošinātu jums personalizētu saturu, informāciju un lai nosūtītu jums brošūras, kuponus, paraugus, piedāvājumus un citu informāciju par mūsu produktiem vai mūsu Sabiedrību grupu; un/vai, lai piegādātu attiecīgu reklāmu.

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem jūsu mītnes valstī mēs apstrādāsim jūsu Personas datus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts), lai izpildītu mūsu līgumu ar jums, un, ja likums to prasa, uz jūsu piekrišanu.

Citus Personas datus mēs varam būt ievākuši ar jūsu piekrišanu

Mēs iegūstam šo informāciju tieši no jums. Tas var iekļaut:

informāciju, ko sniedzat zvanot, rakstot e-pastu, teksta ziņu vai, tērzējot tiešsaistē ar mūsu komandu un/vai veikala personālu, vai, atbildot uz aptaujām, vai konkursos;

 

 • informāciju, kas par jums noskaidrota no sociālajiem tīkliem, piemēram, jūsu profila bilde, kas patīk, vispārīga ģeolokācijas informācija, kad izmantojat vienu no mūsu mobilajām lietotnēm;
 • citu informāciju, ko mēs esam ievākuši no jums ar jūsu piekrišanu.

Mēs izmantojam šādus Datus, lai nodrošinātu un uzlabotu funkcijas, produktus un pakalpojumus, ko jūs pieprasāt; lai nodrošinātu jums personalizētu saturu, informāciju un lai nosūtītu jums brošūras, kuponus, paraugus, piedāvājumus un citu informāciju par mūsu produktiem vai Natura &Co sabiedrību grupu; kad mēs pildām mūsu pienākumus līgumā ar jums; un/vai, lai apstrādātu Personas datus, kas nepieciešami klientu novērtēšanai un pieņemšanai, un, lai palīdzētu jums atrast tuvāko veikalu.

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem jūsu mītnes valstī mēs apstrādājam jūsu Personas datus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts), lai izpildītu mūsu līgumu ar jums, un, ja likums to prasa, uz jūsu piekrišanu.

 

 

Par Trešo personu vietnēm

Jums var būt iespēja piekļūt mūsu tīmekļa vietnei no trešo personu vietnes vai otrādi. Jūsu trešo personu tīmekļa vietņu lietošanu pārvalda tās vietnes privātuma politika. Var tikt piemēroti atšķirīgi noteikumi un nosacījumi un atšķirīga privātuma politika. Viņi var nosūtīt paši savas sīkdatnes vai izsekošanas datnes uz jūsu Ierīci, un viņi var vākt jūsu Personas Datus paši saviem nolūkiem. Uz to informāciju neattiecas šis Privātuma paziņojums.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu Personas datus

Mēs glabājam jūsu personas datus, kas apstrādāti nolūkiem, kuri minēti šajā Paziņojumā, un uz laiku, kamēr mums ar jums ir darījumu attiecības. Tiklīdz mūsu darījumu attiecības ar jums ir beigušās un jūsu dati vairs nav vajadzīgi šiem nolūkiem, mēs izdzēsīsim jūsu datus, ja vien jūsu dati netiek prasīti arī citiem nolūkiem, kas izklāstīti šajā Privātuma paziņojumā, un/vai ir nepieciešami, lai izpildītu piemērojamos juridiskos vai normatīvos pienākumus. Mēs arī varam glabāt jūsu datus, lai rīkotos ar jebkurām sūdzībām par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Mūsu glabāšanas ilgums tiek noteikts saskaņā ar jūsu mītnes valsts tiesiskajām prasībām.

Kā mēs kopīgojam un izpaužam jūsu personas datus

Kā globāla Sabiedrība mēs varam izpaust jūsu Personas datus:

 • Natura &Co Sabiedrību grupai;
 • Klientiem, Pārdošanas līderiem un/vai Natura &Co Franšīzēm, ja jūs esat norādījis vēlēšanos iegādāties produktus šādā veidā;
 • Trešām personām, kuras nodrošina preces vai pakalpojumus, lai palīdzētu mums veikt mūsu uzņēmējdarbību un uzlabot mūsu pakalpojumus;
 • ārējiem revidentiem un juridiskie konsultantiem;
 • citām personām, kurām mums likums atļauj vai pieprasa izpaust informāciju;
 • tiesībsargājošām un citām valdības iestādēm; lai to paveiktu, iestāde pieprasa atbilstošu tiesas orderi vai tiesneša lēmumu, kam viņiem jāpierāda, ka pieprasītās vai pārtvertās informācijas izpaušana ir nepieciešama. Mēs paturam tiesības apstrīdēt šos pieprasījumus.

Mēs varam kopīgot vai pārsūtīt jūsu Personas datus jebkura tieša vai netieša reorganizācijas procesa gaitā tostarp, bet ne tikai, apvienošana, iegūšana, atsavināšana, bankroti un visu vai daļēja aktīvu pārdošana. Jūsu Personas dati var tikt kopīgoti pēc tāda darījuma pabeigšanas un/vai nepabeigta novērtējuma pārsūtīšanas laikā (uz kuru attiecas konfidencialitātes prasības). Ja pārsūtīti, uz jūsu Personas datiem joprojām attieksies šis Privātuma paziņojums vai politika, kas, kā minimums, aizsargā jūsu privātumu līdzīgā pakāpē kā šis Privātuma paziņojums, ja vien jūs nepiekrītat citādi.

Starptautiski Datu pārsūtījumi. Mēs varam pārsūtīt jūsu Personas datus mūsu filiālēm un meitasuzņēmumiem vai citām trešām personām, saskaņā ar piemērojamo vietējo likumu, atkarībā no jūsu mītnes valsts. Mēs varam arī pārsūtīt jūsu Personas datus no jūsu valsts vai jurisdikcijas citām valstīm vai jurisdikcijām saskaņā ar tiesiskajām prasībām.

 • Starptautiskajiem datu pārsūtījumiem, uz kuriem attiecas EEZ, AK un Šveices likums, mēs primāri izmantojam Eiropas Savienības Komisijas līguma standartklauzulas.
 • Pārsūtījumos starp citām jurisdikcijām mēs varam paļauties uz citiem tiesiskiem mehānismiem, kas paredzēti starptautiskajiem pārsūtījumiem, attiecīgā gadījumā saskaņā ar likumu.
 • Mēs esam arī noslēguši un noformējuši Grupas iekšējo Vienošanos, lai nodrošinātu drošus un likumīgus personas datu pārsūtījumus, kas notiek starp uzņēmumiem Natura Sabiedrību grupas ietvaros, un arī starp dažādām valstīm visapkārt pasaulei, kur šādi pārsūtījumi ir vajadzīgi uzņēmējdarbības gaitā.

Mēs veicam Pārsūtījumu ietekmes novērtējumus, lai ieviestu papildu pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar standartiem, kas piemērojami jūsu teritorijā.

Jūsu Sensitīvie Personas dati netiks izmantoti nekādiem papildu nolūkiem, kas nav atbilstoši augstākminētajiem nolūkiem, ja vien mēs nesniedzam jums paziņojumu par šiem papildu nolūkiem.

Mēs nepārdodam jūsu Personas datus vai jūsu Sensitīvos personas datus, mēs arī nekopīgojam tos ar trešām personām starpkonteksta uzvedības reklāmām.

Kā mēs aizsargājam jūsu Personas datus

Mēs ieviešam visaptverošus tehniskus, fiziskus un organizācijas pasākumus, lai nodrošinātu drošības līmeni atbilstoši to personas datu riskam, ko mēs apstrādājam un lai nodrošinātu atbilstību piemērojamajām tiesiskajām prasībām. Šo pasākumu mērķis ir aizsargāt personas datu nepārtrauktu integritāti un konfidencialitāti. Mēs pastāvīgi novērtējam un uzlabojam šos pasākumus.

Kāda ir mūsu pieeja bērnu privātumam

Mūsu tīmekļa vietnes ir izstrādātas un paredzētas pieaugušajiem. Mēs saprotam, ka ir svarīgi veikt papildu piesardzības pasākumus, lai aizsargātu bērnu privātumu un drošību, izmantojot Natura &Co produktus un pakalpojumus. 

Ja viena no mūsu tīmekļa vietnēm būs paredzēta jaunākai auditorijai, atkarībā no valsts, kura ir mūsu auditorijas mītne, mēs iegūstam piekrišanu no vecāka vai aizbildņa saskaņā ar piemērojamiem vietējiem likumiem. Ja jūs uzzināt, ka bērns, pārkāpjot šo Privātuma paziņojumu, ir reģistrējies e-pasta biļeteniem vai citādi sniedzis savus Personas datus, lūdzu, ziņojiet par to mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas sniegta šī Privātuma paziņojuma apakšā. Ja mēs uzzinām, ka nepilngadīgs lietotājs sniedzis Personas datus bez vecāka atļaujas, mēs izbeigsim to kontu un izdzēsīsim visus Personas datus, ko sniedzis tas lietotājs līdz iespējamajam apjomam un cik drīz vien realizējams.

Atkarībā no jūsu mītnes valsts mēs varam izmantot jūsu personas datus, lai veiktu vecuma verifikācijas pārbaudes un realizētu jebkurus šādus vecuma ierobežojumus.

Jūsu tiesības attiecībā uz jūsu Personas datu apstrādi

Atkarībā no jūsu mītnes valsts, jums var būt dažas vai visas no šīm tiesībām:

 • iegūt informāciju par apstrādātajiem personas datiem par jums un iegūt šādu datu kopiju (piekļuves tiesības);
 • iegūt jebkuru nepareizu personas datu labojumus, ņemot vērā apstrādes nolūkus, nepilnīgu personas datu pabeigšanu (tiesības uz labojumiem) (lūdzu, informējiet mūs, ja un kādā apmērā jūsu dati, ko mēs glabājam, ir mainījušies, lai varam labot vai atjaunināt attiecīgos datus);
 • ja pastāv leģitīmi iemesli, lai pieprasītu personas datu izdzēšanu (tiesības uz dzēšanu);
 • pieprasīt personas datu apstrādes ierobežojumus, ja tiesiskās prasības ir izpildītas (tiesības uz apstrādes ierobežojumiem);
 • atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, ja datu apstrāde ir pamatota uz piekrišanu, ar nosacījumu, ka šāda atkāpšanās neietekmē jūsu datu iepriekšējas apstrādes likumīgumu (piekrišanas atsaukums);
 • saņemt personas datus, ko jūs sniedzāt, strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā, un pārsūtīt šos personas datus citam pārzinim vai, ja tehniski iespējams, lai mēs tos pārsūtītu jūsu interesēs (tiesības uz datu pārnesamību); un
 • nebūt tāda lēmuma subjektam, kura pamatā ir tikai uz automatizēta apstrāde, kas rada tiesiskas sekas, kas attiecas uz jums, vai būtiski ietekmē jūs līdzīgā veidā, ja tiesiskās prasības netiek izpildītas (nebūt automatizētas apstrādes subjektam);
 • iebilst, ja piemērojamais likums nosaka, pret jūsu datu apstrādi (tiesības iebilst):
  • kas tiek apstrādāti mūsu leģitīmo interešu nolūkos (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts), ja vien šādas intereses nav svarīgākas par jūsu individuālajām tiesībām; un/vai
  • tiešā mārketinga nolūkiem, bez jebkāda īpaša iemesla.

 

Atkarībā no jūsu mītnes valsts, mūsu digitālā mārketinga komunikācijas var nodrošināt abonēšanas atteikuma vai izvēļu atteikuma mehānismus, kas dod jums iespēju mainīt jūsu komunikācijas vēlmes. Lūdzu, ievērojiet, ka, ja jūs atteiksieties no mārketinga komunikāciju izvēles, mēs joprojām varam sazināties ar jums, izmantojot tādas veicināšanas komunikācijas, kādas ir par pastāvīgām darījumu attiecībām, vai administratīvos ziņojumus (piemēram, atjauninājumi par tiešsaistes pasūtījumiem).

Lai izmantotu savas tiesības, tostarp atkāpšanos no jūsu piekrišanas, lūdzu, sazinieties ar mums šeit: klientu_serviss@avon.com. Jūs varat arī iecelt pilnvarotu personu, kas veiktu pieprasījumu jūsu vārdā. Lai aizsargātu jūsu datus no neatļautas piekļuves vai pārveidošanas, ko veic trešās personas, visi pieprasījumi par jūsu personas datiem tiks pakļauti pieprasītāja indivīda identitātes verifikācijai. Mēs centīsimies atbildēt verificējamam pieprasījumam, iekļaujoties prasītajā termiņā.

Datu subjekts, kuram šķiet, ka mēs neievērojam šo Paziņojumu vai piemērojamos datu aizsardzības likumus saistībā ar viņa vai viņas Personas datiem, var sazināties ar mums, lai reģistrētu sūdzību; iesniegt pieprasījumus, lai īstenotu tiesības; vai norādīt uz jebkuru citu problēmu, kas izriet saskaņā ar šo Paziņojumu. Jebkura persona var nosūtīt sūdzības DPO komandai pa e-pastu šeit.

Neskarot jebkurus citus līdzekļus, jums arī ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei jebkurā laikā.

Izpaušana “Shine the Light” likumā

Kalifornijas likums atļauj Kalifornijas iedzīvotājiem pieprasīt noteiktu informāciju par mūsu Personas datu izpaušanu trešām personām viņu tiešā mārketinga nolūkiem. Lai izveidotu šādu pieprasījumu, lūdzu ierakstiet “Shine the Light” jūsu pieprasījuma daļā ”Request Details” (Pieprasījuma informācija) augstākminētajā veidlapā vai tēmas rindiņā, ja iesniedzat ar e-pasta starpniecību. Ievērojiet, ka pastāv ierobežojumi skaitam, cik reizes jūs varat īstenot dažas no šīm tiesībām. Jūs varat iecelt pilnvarotu personu, kas veiktu pieprasījumu jūsu vārdā. Personai jāsniedz jūsu atļaujas pierādījums. Mēs varam noraidīt tādas personas pieprasījumu, kas neiesniedz pierādījumu, ka jūs esat viņu pilnvarojis rīkoties jūsu vārdā. Mums var būt nepieciešamība verificēt jūsu pieprasījumu pirms to izpildām. Piemēram, mēs varam lūgt jums apstiprināt datu punktus, kas mums par jums jau ir. Mēs izmantosim tikai Personas datus, kas sniegti pieprasījumā, lai verificētu pieprasītāja identitāti vai pilnvaras.

Ģeolokācijas dati

 Ja jūs esat iepriekš piekritis precīzas ģeolokācijas informācijas kopīgošanai ar mūsu Digitālajiem pakalpojumiem, jūs varat izvēlēties apturēt šīs informācijas vākšanu jebkurā laikā, izmainot izvēles jūsu pārlūkprogrammā vai mobilās ierīces iestatījumos.

Pašpiegādes paziņojumi / ziņojumi

 Ja jūs esat atļāvis vienai no mūsu mobilajām lietotnēm nosūtīt jums pašpiegādes paziņojumus vai ziņojumus, jūs varat deaktivizēt šīs ziņas jebkurā laikā jūsu mobilās ierīces paziņojumu iestatījumos.

Izmaiņas, ko mēs veicam

Mēs varam periodiski atjaunināt šo Paziņojumu un pārskatīsim datumu šī Paziņojuma apakšā, lai attēlotu datumu, kurā notika šāds atjauninājums. Ja mēs veiksim jebkādas būtiskas izmaiņas veidā, kā mēs vācam, izmantojam, un/vai kopīgojam personas datus, ko esat sniedzis, mēs ļoti centīsimies to jums paziņot pirms šādas izmaiņas stājas spēkā, piemēram, publicējot redzamu paziņojumu mūsu Sabiedrības tīmekļa vietnē.

Ja turpināt izmantot tīmekļa vietni, tas nozīmē, ka piekrītat jaunajam Privātuma paziņojumam. Mēs mudinām jūs periodiski pārskatīt šo lapu, lai uzzinātu jaunāko informāciju par mūsu privātuma praksi. Ja nepieciešams tā darīt pēc piemērojamā likuma, atkarībā no jūsu mītnes valsts, mēs varam lūgt jūsu iepriekšēju piekrišanu jebkurām būtiskām izmaiņām, ko veicam šajā Privātuma paziņojumā.

Ja ir kādas nesakritības interpretācijā vai nozīmē starp šī Privātuma paziņojuma angļu valodas versiju un jebkuru citu tulkojumu, angļu valodas versija prevalē. Šī Privātuma paziņojuma versija angļu valodā redzama šeit.

Stājas spēkā: 08.08.2023.

 

Globālais Privātuma paziņojums Pārstāvjiem un konsultantiem

 

Uz ko attiecas šis Privātuma paziņojums?

Avon, kā daļa no Natura &Co Sabiedrību Grupas (“Natura &Co”, “mēs”, “mūs”, “mūsu”), ir pilnībā nodevušies atbildīgajai kolekcijai, savu pārstāvju un konsultantu personas datu lietošanai un pārraudzībai. Šis Globālais privātuma paziņojums Pārstāvjiem un Konsultantiem (“Privātuma paziņojums”) sniedz jums informāciju par to, kā mēs vācam, izmantojam un kopīgojam personas datus, izmantojot mūsu tīmekļa vietnes, produktus, mobilās lietotnes vai citas vietnes, kas parāda šo Privātuma paziņojumu.

Ja jūs atrodaties jurisdikcijā, kas atzīst Datu pārziņa vai līdzīgu konceptu, Datu pārzinis ir Natura &Co vienība (tostarp Sabiedrību grupa), ar kuru jums ir klientu attiecības. Ja jums ir jautājums par to, kā jūsu Personas dati tiek izmantoti, varat sazināties ar Datu pārzini ar Datu aizsardzības speciālistu (DPO) komandas starpniecību šeit.

Galvenās definīcijas

Terminiem ar lielo burtu, kuri nav citādi definēti šajā Paziņojumā, ir šādas nozīmes:

Personas dati nozīmē jebkura informācija, kas saistīta ar identificētu vai neidentificējamu dzīvu indivīdu.

Sensitīvi personas dati nozīmē jebkura informācija, kas saistīta ar indivīda rases vai etnisko izcelsmi, politiskajiem viedokļiem, reliģiskajiem vai citiem uzskatiem, tirdzniecības apvienības dalību, sodāmību, vai ģenētisko datu vai biometrisko datu, datu par veselību vai datu par fiziskas personas seksuālo dzīvi vai seksuālo orientāciju apstrādi. Atkarībā no jūsu mītnes valsts par sensitīviem personas datiem var saukt arī personas informāciju, kas, tiklīdz nopludināta vai nelegāli izmantota, var radīt kaitējumu fiziskām personām, tostarp, bet ne tikai, informācija par īpaši noteiktu statusu, finanšu kontiem, individuālās atrašanās vietas izsekošana, kā arī nepilngadīgo personas informācija vai informācija par sociālo drošību, vadītāja apliecību, valsts identifikāciju un pases numuru, precīzu ģeolokāciju, e-pasta adrešu kombināciju, debetkarti vai kredītkarti ar pieejas kodu, paroli vai citiem akreditācijas datiem, kas dod iespēju piekļūt finanšu kontiem.

Apstrāde nozīmē personas datu izmantošana tostarp vākšana, reģistrēšana, organizēšana, strukturēšana, pielāgošana vai pārveidošana, analīze, atgūšana, aplūkošana, sniedzot vai bloķējot pieeju (tostarp attālinātu pieeju), izpaušana, izplatīšana, saskaņošana, kopēšana, pārsūtīšana, glabāšana, dzēšana, mitināšana, kombinēšana, sagraušana, iznīcināšana vai cita izmantošana vai rīkošanās ar personas datiem.

Datu pārzinis ir fiziska vai juridiska persona, valsts institūcija, aģentūra vai cita iestāde, kas, viena vai kopīgi ar citām, nosaka personas datu apstrādes nolūkus un līdzekļus. Mūsu sabiedrībā, gala datu pārzinis ir Natura & Co., mūsu holdinga sabiedrība.

Trešā persona ir jebkura fiziska persona vai juridiska persona, publiska iestāde, aģentūra vai jebkura cita iestāde, kas nav Datu subjekts, Datu pārzinis, jebkurš pārdevējs, piegādātājs, pakalpojuma sniedzējs, kurš viens vai kopā ar citām apstrādā personas datus Datu pārziņa vārdā un rīkojas pēc Datu pārziņa instrukcijām.

Datu subjekts ir identificēts vai identificējams dzīvs indivīds, ar kuru saistīti Personas dati.

Natura &Co Sabiedrību Grupa nozīmē Natura &Co, tās filiāles un meitasuzņēmumi. Pilnu sarakstu var redzēt šeit.

Personas dati, ko mēs vācam un apstrādājam.

Mēs vācam, uzglabājam un apstrādājam Personas datus vairākos veidos, tostarp:

 • kad jūs esat nozīmēts par pārstāvi vai konsultantu jebkurā no mūsu zīmoliem;
 • atkarībā no jūsu lomas, jūsu personas informāciju var apstrādāt arī Pārdošanas līderi kā neatkarīgi jūsu personas datu pārziņi; tas nozīmē, ka Pārdošanas līderi var, neatkarīgi no mums veicot savas saimnieciskās darbības, apstrādāt jūsu personas informāciju.
 • pārdošanas līderi vispārīgi izmantos jūsu personas datus veidā, kas atbilst šim Privātuma paziņojumam; ja viņi izmanto personas datus citā veidā, viņiem ir jāsniedz jums papildu privātuma informācija, lai izpildītu savus tiesiskos pienākumus saskaņā ar datu aizsardzības likumiem;
 • Kad jūs apmeklējat vienu no mūsu mazumtirdzniecības veikaliem vai letēm, ieskaitot, ja reģistrējat kontu pie mums veikalā;
 • kad jūs sarakstāties ar mums jebkurā no mūsu kanāliem (piemēram, tādās ziņojumu platformās kā teksta ziņojumi, dzīvā tērzēšana, sociālie tīkli un e-pasts).

Šīm Personu datu kategorijām minēta informācija par to avotu (-iem), nolūku (-iem), tiesisko pamatu un izpaušanu.

Personas datu kategorijas

Personas datu un to avotu piemēri

Kādi ir Personas datu apstrādes nolūki un tiesiskais pamats?

Personas pamatdati

Identifikatori var iekļaut jūsu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju (titulu, uzvārdu, vārdu, jebkuru (-s) citus vārdu (-s), pasta adresi, alternatīvu piegādes adresi, e-pasta adresi, telefona numurus), kā arī unikālus identifikatorus, ko mēs piešķiram jums (piemēram, Pārstāvja/konsultanta ID), un jebkuru profila fotoattēlu, ko jūs augšupielādējiet mūsu sistēmās, jūsu dzimšanas datumu, jūsu bankas rekvizītus.

 

 

Mēs varam izmantot jūsu personas datus, lai izpildītu to pasūtījumu un nodrošinātu atbilstošas komisijas, atvieglojumus, atlaides un prēmijas. Tas ir, lai izpildītu mūsu līgumsaistības ar jums. Mēs varam izmantot arī jūsu datus, lai veiktu identifikācijas pārbaudi pirms mēs jums nodrošinām konta limitu, kuru izmantojot, varat iegādāties produktu ar maksāšanas nosacījumiem; un kredīta pārbaudi, lai celtu vai aizstāvētu jebkuru juridisku prasību, tostarp, lai uzsāktu jūsu izveidotā piedziņu, lai izpildītu mūsu leģitīmās uzņēmējdarbības intereses (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts), nodrošināšanā mēs varam atbilstoši īstenot savas likumiskās tiesības. Mēs izmantojam trešās personas, lai veiktu šīs pārbaudes.

Mēs varam sazināties ar jums pa e-pastu, SMS, tālruni administratīviem vai operāciju iemesliem, piemēram, lai nosūtītu jums jūsu pasūtījuma un jūsu maksājumu apstiprinājumu.

Mēs varam sazināties ar jums, izmantojot e-pastu, lai nosūtītu mārketinga un pakalpojuma e-pastus, lai iepazīstinātu ar mūsu prēmijām jums vai sūtītu jums produktu apskatus / aptaujas.

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem jūsu mītnes valstī, mēs apstrādāsim tādus Personas datus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts), lai izpildītu mūsu līgumu ar jums, vai, kā citādi atļauj likums.

Sensitīvi personas dati

 

Mēs ierobežojam apstākļus, kuros ievācam un apstrādājam šīs īpašās datu kategorijas.

Dažos gadījumos jūs varat pieprasīt pakalpojumus vai produktus, kas tieši neiesaista nekādas īpašas kategorijas datu ievākšanu, bet var netieši norādīt vai uzvedināt uz jūsu reliģiju, veselību vai citas īpašas datu kategorijas tādas kā bažas par ādu un blakusparādības no jums, kas var ietvert informāciju par jūsu veselību vai tautību.

 

Mēs varam izmantot šos Personas datus, lai nodrošinātu produktus un pakalpojumus, ko pieprasāt; reģistrācijai konkursos un veicināšanas pasākumiem; lai nodrošinātu jums personalizētu saturu, informāciju un lai nosūtītu jums brošūras, kuponus, paraugus, piedāvājumus un citu informāciju par mūsu produktiem Natura &Co sabiedrību grupas ietvaros; kad mēs pildām mūsu pienākumus, kas minēti līgumā ar jums.

Mēs apstrādājam tādus Personas datus, pamatojoties uz jūsu piekrišanu vai kā citādi atļauj jūsu mītnes valsts piemērojamie likumi.

Šos personas datus var kopīgot uzņēmējdarbības nolūkiem Natura &Co Sabiedrību grupas ietvaros un ar pakalpojumu sniedzējiem.

Komerciāli dati.

Informācija par jūsu pirkumiem no mums, komisiju un atlaižu reģistriem un jūsu ziņošanas noteikumu informācija, kā arī informācija par jūsu izvēlēm, kas attiecas uz produktu īpašiem tipiem.

 

 

Mēs varam izmantot jūsu personas datus, lai pielāgotu mūsu pakalpojumu jūsu vajadzībām un preferencēm, kā arī lai nodrošinātu jums personalizētu Pārstāvja un Konsultanta pieredzi.

Lai palīdzētu jums pārdot mūsu produktu izstrādājumus jūsu klientiem, mēs varam sazināties ar jums pa e-pastu, SMS vai tālruni par mūsu produktiem un piedāvājumiem. Mēs varam izmantot informāciju, kas mums ir par jums (tostarp pirkumu vēsturi), lai izveidotu profilu par jūsu preferencēm un lai nosūtītu produktus un piedāvājumus, kas pielāgoti jums, lai nodrošinātu, ka mēs nodarbojamies ar mūsu uzņēmējdarbību visefektīvākajā veidā.

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem jūsu mītnes valstī, mēs apstrādāsim jūsu Personas datus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts), lai izpildītu mūsu līgumu ar jums, lai izpildītu tiesiskos pienākumus vai kā citādi nosaka likums.

Izvilkumi, kas gūti no citiem Personas datiem.

Tajā ietverts profils, kas atspoguļo personas preferences, rakstura īpašības, psiholoģiskās tendences, tieksmes, uzvedību, attieksmi, inteliģenci, spējas un zināšanas. Tas iekļauj arī informāciju, kas noskaidrota par jums no sociālajiem tīkliem, piemēram, profila attēls, kas patīk, atrašanās vieta un produktu izvēles.

Mēs saņemam šos izvedumus netieši no jums (piemēram, novērojot jūsu darbības mūsu Vietnēs) vai no trešām personām, tādām kā datu analītikas piegādātājs.

 

Mēs izmantojam tādus Personas Datus, lai nodrošinātu un uzlabotu funkcijas, produktus un pakalpojumus, ko jūs pieprasāt; lai nodrošinātu jums personalizētu saturu, informāciju un, lai nosūtītu jums brošūras, kuponus, paraugus, piedāvājumus un citu informāciju par mūsu produktiem vai mūsu Sabiedrību grupu; un/vai, lai piegādātu attiecīgu reklāmu. Mēs varam arī izmantot to, lai piegādātu jums kopijas no mūsu biļeteniem un informācijas par mūsu produktiem, veikalu palaišanām, partnerībām un notikumiem veikalā, lai sazinātos ar jums par jautājumiem, kas saistīti ar servisu. Mēs varam izmantot jūsu datus, lai apkopotu atgriezenisko saiti no jums, lai dotu jums iespēju piedalīties klientu pētījumā vai mērķa grupās, lai informētu jūs par produktiem un komerciālām iespējām, kas jums varētu interesēt, lai uzlabotu jūsu pieredzi kā Pārstāvim vai Konsultantam, veidojot profilu ar jūsu izvēlēm (ieskaitot pirkumu vēsturi), lai piedāvātu jums personalizētus produktus un piedāvājumus; lai ļautu jums piedalīties mūsu veicināšanas pasākumos, konkursos, balvu izlozēs un īpašajos piedāvājumos; lai uzlabotu esošos un attīstītu jaunus produktus un pakalpojumus; un lai piepildītu mūsu administratīvos un komerciālos nolūkus un intereses tādās darbībās, kādas paredzētas drošības nolūkiem, statistikas un mārketinga analīzei, sistēmu uzturēšanai, un lai pārvaldītu produktu garantijas un atmaksas.

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem jūsu mītnes valstī mēs apstrādāsim šos Personas datus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts) un, ja likums to prasa, uz jūsu piekrišanu.

 

Saziņas dati

Mēs varam ievākt saziņas datus no vairākiem avotiem, tostarp kontaktu sarakstiem, demogrāfiskās informācijas, kas sākotnēji ievākta no citām sabiedrībām Natura &Co grupā, un Personas datus, kas legāli ievākti no citām trešām personām, kas var būt apvienoti ar citu informāciju, ko mēs ievācam tiem nolūkiem, kas aprakstīti šajā sadaļā, ieskaitot informāciju par jūsu saziņu ar mums (piemēram, jūsu e-pasti, vēstules, zvani, publiski paziņojumi un ziņojumi mūsu sociālajos tīklos). Tas var ietvert saziņu ar Pārdošanas vadītājiem, Reģionālajiem vadītājiem un/vai Skaistuma uzņēmējiem, ja viņi kopīgo šādu saziņu ar mums.

Mēs izmantojam tādus Datus, lai nodrošinātu un uzlabotu funkcijas, produktus un pakalpojumus, ko jūs pieprasāt; lai nodrošinātu jums personalizētu saturu, informāciju un, lai nosūtītu jums brošūras, kuponus, paraugus, piedāvājumus un citu informāciju par mūsu produktiem vai mūsu Sabiedrību grupu; un/vai, lai piegādātu attiecīgu reklāmu.

 

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem jūsu mītnes valstī, mēs apstrādāsim šos Personas datus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts), lai izpildītu mūsu līgumu ar jums, vai, kā citādi atļauj likums.

Citus Personas datus mēs varam būt ievākuši ar jūsu piekrišanu.

Mēs iegūstam šo informāciju tieši no jums. Tas var iekļaut:

 • informāciju, kas noskaidrota par jums no sociālajiem tīkliem, piemēram, profila attēls, kas patīk, atrašanās vieta un draugu saraksts;
 • ģeolokācijas datus, kad izmantojat vienu no mūsu mobilajām lietotnēm;
 • cita informāciju, ko mēs esam ievākuši no jums ar jūsu piekrišanu.

 

Mēs izmantojam šos Personas Datus, lai nodrošinātu un uzlabotu funkcijas, produktus un pakalpojumus, ko jūs pieprasāt; lai nodrošinātu jums personalizētu saturu, informāciju un lai nosūtītu jums brošūras, kuponus, paraugus, piedāvājumus un citu informāciju par mūsu produktiem vai Natura &Co Sabiedrību grupu; kad mēs pildām mūsu pienākumus, kas minēti līgumā ar jums; un/vai, lai apstrādātu Personas datus, kas nepieciešami klientu novērtēšanai un pieņemšanai, un, lai palīdzētu jums atrast tuvāko veikalu.

Atkarībā no piemērojamajiem likumiem jūsu mītnes valstī, mēs apstrādāsim šos Personas datus, pamatojoties uz mūsu leģitīmajām interesēm (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts), lai izpildītu mūsu līgumu ar jums, vai, kā citādi atļauj likums.

 

 

Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu Personas datus

Mēs saglabājam jūsu Personas datus nolūkiem, kas minēti šajā Paziņojumā. Tādā apmērā, kādā jūsu Personas datu glabāšana vairs nav nepieciešama šiem nolūkiem, jūsu dati tiks izdzēsti, ja vien jūsu dati nav nepieciešami citiem nolūkiem, kas izklāstīti šajā Privātuma paziņojumā, vai turpmāka saglabāšana ir obligāta pēc piemērojamajiem likumiem un/vai nepieciešama, lai izpildītu tiesiskos vai normatīvos pienākumus vai lai aizsargātu mūsu leģitīmās intereses (ja nepieciešams un atkarībā no jūsu mītnes valsts), ieskaitot jebkuru esošu vai potenciālu tiesisku prasību izvirzīšanai, realizēšanai vai aizstāvībai. Mūsu saglabāšanas ilgums tiek noteikts saskaņā ar jūsu mītnes valsts tiesiskajām prasībām.

Kā mēs kopīgojam un izpaužam jūsu personas datus

Kā globāla Sabiedrība mēs varam izpaust jūsu Personas datus:

 • Natura &Co Sabiedrību grupai;
 • Klientiem, citiem Pārstāvjiem, Pārdošanas līderiem; un/vai Natura &Co Franšīzēm;
 • Trešām personām, kuras nodrošina preces vai pakalpojumus, lai palīdzētu mums veikt mūsu uzņēmējdarbību un uzlabot mūsu pakalpojumus;
 • ārējiem revidentiem un juridiskajiem konsultantiem;
 • citām pusēm, kurām mums likums atļauj vai prasa izpaust informāciju;
 • tiesībsargājošajām un citām valdības iestādēm; lai to paveiktu, iestāde pieprasa atbilstošu tiesas orderi vai tiesneša lēmumu, par ko viņiem jāparāda, ka pieprasītās vai pārtvertās informācijas izpaušana ir nepieciešama; mēs paturam tiesības apstrīdēt šos pieprasījumus.

Mēs varam kopīgot vai pārsūtīt jūsu Personas datus jebkura tieša vai netieša reorganizācijas procesa gaitā tostarp, bet ne tikai, apvienošana, iegūšana, atsavināšana, bankroti un visu vai daļēja aktīvu pārdošana. Jūsu Personas dati var tikt kopīgoti pēc tāda darījuma pabeigšanas un/vai, sūtot nepabeigtu novērtējumu (uz kuru attiecas konfidencialitātes prasības). Ja pārsūtīti, uz jūsu Personas datiem joprojām attieksies šis Privātuma paziņojums vai politika, kas, kā minimums, aizsargā jūsu privātumu līdzīgā pakāpē kā šis Privātuma paziņojums, ja vien jūs nepiekrītat citādi.

Starptautiski Datu pārsūtījumi. Mēs varam pārsūtīt jūsu Personas datus mūsu filiālēm un meitasuzņēmumiem vai citām trešām personām, saskaņā ar piemērojamo vietējo likumu, atkarībā no jūsu mītnes valsts. Mēs varam arī pārsūtīt jūsu Personas datus no jūsu valsts vai jurisdikcijas citām valstīm vai jurisdikcijām saskaņā ar tiesiskajām prasībām.

 • Starptautiskajiem datu pārsūtījumiem, uz kuriem attiecas EEZ, AK un Šveices likums, mēs primāri izmantojam Eiropas Savienības Komisijas līguma standartklauzulas.
 • Pārsūtījumos starp citām jurisdikcijām mēs varam paļauties uz citiem tiesiskiem mehānismiem, kas paredzēti starptautiskajiem pārsūtījumiem, attiecīgā gadījumā saskaņā ar likumu.
 • Mēs esam arī noslēguši un noformējuši Grupas iekšējo Vienošanos, lai nodrošinātu drošus un likumīgus personas datu pārsūtījumus, kas notiek starp uzņēmumiem Natura Sabiedrību grupas ietvaros, un arī starp dažādām valstīm visapkārt pasaulei, kur šādi pārsūtījumi ir vajadzīgi uzņēmējdarbības gaitā.

Mēs veicam Pārsūtījumu ietekmes novērtējumus, lai ieviestu papildu pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar standartiem, kas piemērojami jūsu teritorijā.

Jūsu Sensitīvie Personas dati netiks izmantoti nekādiem papildu nolūkiem, kas nav atbilstoši augstākminētajiem nolūkiem, ja vien mēs nesniedzam jums paziņojumu par šiem papildu nolūkiem.

Mēs nepārdodam jūsu Personas datus vai jūsu Sensitīvos personas datus, mēs arī nekopīgojam tos ar trešajām pusēm starpkonteksta uzvedības reklāmai.

Kā mēs aizsargājam jūsu Personas datus

Mēs ieviešam visaptverošus tehniskus, fiziskus un organizācijas pasākumus, lai nodrošinātu drošības līmeni atbilstoši to personas datu riskam, ko mēs apstrādājam, un lai nodrošinātu atbilstību piemērojamajām tiesiskajām prasībām. Šo pasākumu mērķis ir aizsargāt personas datu nepārtrauktu integritāti un konfidencialitāti. Mēs pastāvīgi novērtējam un uzlabojam šos pasākumus.

Jūsu tiesības attiecībā uz jūsu Personas datu apstrādi

Atkarībā no jūsu mītnes valsts, jums var būt dažas vai visas no šīm tiesībām:

 • iegūt informāciju par apstrādātajiem personas datiem par jums un iegūt šādu datu kopiju (piekļuves tiesības);
 • lai iegūtu jebkuru nepareizu personas datu labojumus, ņemot vērā apstrādes nolūkus, nepilnīgu personas datu pabeigšanu (tiesības uz labojumiem) (lūdzu, informējiet mūs, ja un kādā apmērā jūsu dati, ko mēs glabājam, ir mainījušies, lai varam labot vai atjaunināt attiecīgos datus);
 • ja pastāv leģitīmi iemesli, lai pieprasītu personas datu izdzēšanu (tiesības uz dzēšanu);
 • lai pieprasītu personas datu apstrādes ierobežojumus, ja tiesiskās prasības ir izpildītas (tiesības uz apstrādes ierobežojumiem);
 • lai atsauktu savu piekrišanu jebkurā laikā, ja datu apstrāde ir pamatota uz piekrišanu, pie nosacījuma, ka šāda atkāpšanās neietekmē jūsu datu iepriekšējas apstrādes likumīgumu (piekrišanas atsaukums);
 • ja atbilst tiesiskām prasībām, lai saņemtu personas datus, ko jūs sniedzat strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā, un lai nosūtītu šos personas datus citam pārzinim vai, ja tehniski iespējams, lai mēs tos pārsūtītu jūsu interesēs (tiesības uz datu pārnesamību); un
 • nebūt tāda lēmuma subjektam, kura pamatā ir tikai automatizēta apstrāde, kas rada tiesiskas sekas, kas attiecas uz jums vai būtiski ietekmē jūs līdzīgā veidā, ja tiesiskās prasības netiek izpildītas (nebūt automatizētas apstrādes lēmuma subjektam).
 • Iebilst, ja piemērojamais likums nosaka, pret jūsu datu apstrādi (tiesības iebilst):
  • kas tiek apstrādāti mūsu leģitīmo interešu nolūkos (ja piemērojams un atkarībā no jūsu mītnes valsts), ja vien šādas intereses nav svarīgākas par jūsu individuālajām tiesībām; un/vai
  • tiešā mārketinga nolūkiem, bez jebkāda īpaša iemesla.

 

Atkarībā no jūsu mītnes valsts, mūsu digitālā mārketinga komunikācijas nodrošina abonēšanas atteikuma vai neizvēlēšanās mehānismus, kas dod jums iespēju mainīt jūsu komunikācijas izvēles. Lūdzu, ievērojiet, ka, ja jūs atteiksieties no mārketinga komunikāciju izvēles, mēs joprojām varam sazināties ar jums, izmantojot tādas veicināšanas komunikācijas, kādas ir par pastāvīgām darījumu attiecībām, vai administratīvos ziņojumus.

Lai izmantotu savas tiesības, tostarp atkāpšanos no jūsu piekrišanas, lūdzu, sazinieties ar mums šeit: klientu_serviss@avon.com. Jūs varat arī iecelt pilnvarotu personu, kas veiktu pieprasījumu jūsu vārdā. Lai aizsargātu jūsu datus no neatļautas piekļuves vai grozījumiem, ko veic trešās puses, visi pieprasījumi par jūsu personas datiem tiks pakļauti pieprasošā indivīda identitātes verifikācijai. Mēs centīsimies atbildēt verificējamam pieprasījumam, iekļaujoties prasītajā termiņā.

Datu subjekts, kuram šķiet, ka mēs neievērojam šo Paziņojumu vai piemērojamos datu aizsardzības likumus saistībā ar viņa vai viņas Personas datiem, var sazināties ar mums, lai reģistrētu sūdzību; iesniegt pieprasījumus, lai īstenotu tiesības; vai norādīt uz jebkuru citu problēmu, kas izriet saskaņā ar šo Paziņojumu. Jebkura persona var nosūtīt sūdzības DPO komandai pa e-pastu šeit.

Neskarot jebkurus citus līdzekļus, jums arī ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei jebkurā laikā.

Izpaušana “Shine the Light” likumā

Kalifornijas likums atļauj Kalifornijas iedzīvotājiem pieprasīt noteiktu informāciju par mūsu Personas datu izpaušanu trešajām pusēm viņu tiešā mārketinga nolūkiem. Lai izveidotu šādu pieprasījumu, lūdzu ierakstiet “Shine the Light” jūsu pieprasījuma daļā ”Request Details” (pieprasījuma informācija) augstākminētajā veidlapā vai tēmas rindiņā, ja iesniedzat ar e-pasta starpniecību. Ievērojiet, ka pastāv ierobežojumi skaitam, cik reizes jūs varat īstenot dažas no šīm tiesībām. Jūs varat iecelt pilnvarotu personu, lai veiktu pieprasījumu jūsu vārdā. Personai jāsniedz jūsu atļaujas pierādījums. Mēs varam noraidīt tādas personas pieprasījumu, kas neiesniedz pierādījumu par to, ka jūs esat viņu pilnvarojis rīkoties jūsu vārdā. Mums var būt nepieciešamība verificēt jūsu pieprasījumu pirms to izpildām. Piemēram, mēs varam lūgt jums apstiprināt datu punktus, kas mums par jums jau ir. Mēs izmantosim tikai Personas datus, kas sniegti pieprasījumā, lai verificētu pieprasītāja identitāti vai pilnvaras.

Ģeolokācijas dati

Ja jūs esat iepriekš piekritis kopīgot precīzu ģeolokācijas informāciju ar mūsu Digitālajiem pakalpojumiem, jūs varat izvēlēties apturēt šīs informācijas ievākšanu jebkurā laikā, izmainot izvēles jūsu pārlūkprogrammā vai mobilās ierīces iestatījumos.

Pašpiegādes paziņojumi / ziņojumi

Ja jūs esat atļāvis vienai no mūsu mobilajām lietotnēm nosūtīt jums pašpiegādes paziņojumus vai ziņojumus, jūs varat deaktivizēt šīs ziņas jebkurā laikā jūsu mobilās ierīces paziņojumu iestatījumos.

Kāda ir mūsu pieeja bērnu privātumam

Mūsu tīmekļa vietnes ir izstrādātas un paredzētas pieaugušajiem. Mēs saprotam, ka ir svarīgi veikt papildu piesardzības pasākumus, lai aizsargātu bērnu privātumu un drošību, izmantojot Natura &Co produktus un pakalpojumus. 

Ja viena no mūsu tīmekļa vietnēm būs paredzēta jaunākai auditorijai, atkarībā no valsts, kura ir mūsu auditorijas mītne, mēs iegūstam piekrišanu no vecāka vai aizbildņa saskaņā ar piemērojamajiem vietējiem likumiem. Ja jūs uzzināt, ka bērns, pārkāpjot šo Privātuma paziņojumu, ir reģistrējies e-pasta biļeteniem vai citādi sniedzis savus Personas datus, lūdzu, ziņojiet par to mums, izmantojot kontaktinformāciju, kas sniegta šī Privātuma paziņojuma apakšā. Ja mēs uzzinām, ka nepilngadīgs lietotājs sniedzis Personas datus bez vecāka atļaujas, mēs izbeigsim to kontu un izdzēsīsim visus Personas datus, ko sniedzis tas lietotājs līdz pieļaujamajam apjomam un cik drīz vien realizējams.

Atkarībā no jūsu mītnes valsts mēs varam izmantot jūsu personas datus, lai veiktu vecuma verifikācijas pārbaudes un realizētu jebkurus šādus vecuma ierobežojumus.

Izmaiņas, ko veicam

Mēs varam periodiski atjaunināt šo Paziņojumu un pārskatīsim datumu šī Paziņojuma apakšā, lai attēlotu datumu, kurā notika šāds atjauninājums. Ja mēs veiksim jebkādas būtiskas izmaiņas veidā, kā mēs ievācam, izmantojam, un/vai kopīgojam personas datus, ko esat sniedzis, mēs centīsimies jums nodrošināt paziņojumu pirms šādas izmaiņas stājas spēkā, piemēram, publicējot redzamu paziņojumu mūsu Sabiedrības tīmekļa vietnē.

Ja ir kādas nesakritības interpretācijā vai nozīmē starp šī Privātuma paziņojuma angļu valodas versiju un jebkuru citu tulkojumu, angļu valodas versija prevalē. Šī Privātuma paziņojuma angļu valodas versija redzama šeit.

Kā ar mums sazināties

Ja Jums ir kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi attiecībā uz šo Paziņojumu par privātumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu Datu aizsardzības speciālistu: klientu_serviss@avon.com vai Duntes 3, Rīga, LV-1013.

 

Stājas spēkā: 08.08.2023.

 

Sīkdatņu politika

AVON kā daļa no Natura &Co uzņēmumu grupas ("Natura &Co", "mēs", "mums", "mūsu") ir pilnībā apņēmusies atbildīgi vākt, izmantot un rūpēties par fizisku personu personas datiem. Šajā Sīkdatņu politikā ("Politika") ir aprakstītas dažādas sīkdatņu vai līdzīgu tehnoloģiju kategorijas ("Sīkdatnes"), kuras var tikt izmantotas saistībā ar  AVON, kurai piekļūstat ("Vietne/lietotne"), un kā jūs varat tās pārvaldīt.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ciktāl informācija, kas savākta, izmantojot sīkfailus, ir Personas dati, mēs apstrādājam šādus datus saskaņā ar mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti. Ja jums ir jautājumi par to, kā tiek izmantoti jūsu personas dati, varat sazināties ar datu pārzini, izmantojot datu aizsardzības speciālista (DAS) komandu šeit.

Mēs savā vietnē / lietojumprogrammā izmantojam sīkfailus, kas, cita starpā, palīdz mums uzlabot jūsu pieredzi mūsu vietnē / lietojumprogrammā un nodrošināt, ka tā darbojas tā, kā jūs to sagaidāt.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir teksta datnes ar nelielu informācijas apjomu, kuras jūsu apmeklētās vietnes/lietojumprogrammas lejupielādē jūsu datorā vai mobilajā ierīcē.

Kas iestata sīkfailus?

 • Pirmās puses sīkfaili: kad apmeklējat mūsu Vietni/Lietotni, tā lūdz jūsu pārlūkprogrammu saglabāt sīkfailus jūsu ierīcē, lai atcerētos informāciju par jums, piemēram, jūsu valodas izvēli vai pieteikšanās informāciju. Šīs sīkdatnes iestatām mēs.
 • Trešo pušu sīkfaili: mūsu vietnē / lietojumprogrammā ir arī sīkfaili, kurus iestata trešās puses. Tie ir sīkfaili no domēna, kas atšķiras no mūsu vietnes / lietojumprogrammas domēna, kuru apmeklējat. Mēs izmantojam šos trešo pušu sīkfailus mūsu reklāmas un mārketinga pasākumiem.

Sīkdatņu veidi

Tagad mēs paskaidrosim, kādas sīkdatnes mēs izmantojam mūsu vietnē / lietotnē un kāpēc mēs tās izmantojam.

A. Kategorija

 • Obligātie sīkfaili: šie sīkfaili ir būtiski, lai mūsu vietne / lietojumprogramma darbotos. Tie parasti tiek aktivizēti, reaģējot uz jūsu darbībām un pieprasījumiem mūsu vietnē / lietojumprogrammā, piemēram, kad piesakāties, iestatāt konfidencialitātes preferences vai aizpildāt veidlapas. Jūs varat tos bloķēt, izmantojot pārlūkprogrammu, taču dažas mūsu vietnes / lietojumprogrammas daļas jums nedarbosies, kamēr šādas sīkdatnes ir bloķētas.
 • Sīkdatnes nav obligāti nepieciešamas: šīs sīkdatnes nav nepieciešamas mūsu Vietnes/Lietotnes pareizai darbībai. Mēs apkopojam šādus sīkfailus, kad jūs tam piekrītat. Mēs lūdzam jūsu piekrišanu mūsu sīkfailu reklāmkarogā, Vietnes/lietotnes sīkfailu iestatījumos vai lietotņu atļaujās.

B. Apakškategorija

 • Veiktspējas sīkdatnes: šīs sīkdatnes ļauj mums uzskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot mūsu vietnes / lietojumprogrammas veiktspēju. Tie palīdz mums saprast, kuras lapas ir visvairāk un vismazāk iecienītas un kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni / lietojumprogrammu. Visa šo sīkdatņu apkopotā informācija ir apkopota un tāpēc anonīma. Ja jūs neatļausiet šīs sīkdatnes, mēs neuzzināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni / lietojumprogrammu, un nevarēsim uzraudzīt tās darbību.

Mēs arī izmantojam Google Analytics, lai palīdzētu analizēt, kā jūs izmantojat mūsu vietni, kas ģenerē statistikas un citu informāciju, izmantojot sīkfailus. Ja nevēlaties, lai jūsu tīmekļa vietnes apmeklējumu datus paziņotu Google Analytics, šajā saitē varat instalēt Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas pievienojumprogrammu.

 • Funkcionālās sīkdatnes: šīs sīkdatnes ļauj mūsu vietnei / lietojumprogrammai nodrošināt funkcionalitāti un personalizāciju, un tās ļauj vietnei / lietojumprogrammai atcerēties jūsu veiktās izvēles un pielāgotus preferenču iestatījumus (piemēram, teksta lielumu). Tos varam iestatīt mēs vai trešās puses pakalpojumu sniedzēji, kuru pakalpojumus mēs esam pievienojuši mūsu vietnei / lietojumprogrammai. Ja jūs neatļaujat šos sīkfailus, daži vai visi šie pakalpojumi var nedarboties pareizi.
 • Mērķauditorijas sīkfaili: šie sīkfaili apkopo informāciju par jūsu pārlūkošanas paradumiem, lai padarītu reklāmu atbilstošu jums un jūsu interesēm. Tos mūsu reklāmas partneri var iestatīt, izmantojot mūsu vietni / lietojumprogrammu. Šie uzņēmumi tos var izmantot, lai izveidotu jūsu interešu profilu un parādītu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tie neuzglabā tieši personas datus, bet ir balstīti uz jūsu pārlūkprogrammas un interneta ierīces unikālu identificēšanu. Ja jūs neatļausit šos sīkfailus, jūs pieredzēsit mazāk mērķētu reklāmu.

[Šajā vietnē laiku pa laikam tiek izmantotas dažādu trešo pušu pakalpojumu sniedzēju tiešsaistes reklamēšanas programmas, piemēram, "Google Reklāmas", un lietotāja pārlūkprogrammā var būt iestatītas saistītās reklāmguvumu uzskaites sīkdatnes. Reklāmguvumu sīkfailu apkopoto informāciju šādi trešo pušu pakalpojumu sniedzēji izmanto, lai sniegtu informāciju, piemēram, reklāmguvumu statistiku klientiem, kuri ir izvēlējušies reklāmguvumu uzskaiti. Pēc šīs informācijas mēs varam noteikt, kad konkrēts vietnes apmeklētājs pabeidz pasākumu (piemēram, veic pirkumu) pēc mijiedarbības ar mūsu reklāmām šajās platformās. Ja nevēlaties atļaut šos sīkfailus savā ierīcē, iespējams, varēsit tos deaktivizēt, izmantojot lietotāja iestatījumus savā interneta pārlūkprogrammā, piemēram, varat deaktivizēt Google reklāmguvumu uzskaites sīkfailu, izmantojot lietotāja iestatījumus savā interneta pārlūkprogrammā.]
[Mēs arī izmantojam Google Reklāmas atkārtotā mārketinga kodus, lai reģistrētu, kad lietotāji vietnē skata konkrētas lapas vai veic konkrētas darbības. Tas ļauj mums nākotnē nodrošināt mērķtiecīgu reklāmu. Ja jūs nevēlaties saņemt no mums šāda veida reklāmas, jūs varat atteikties, izmantojot DoubleClick atteikšanās lapu šajā saitē vai tīkla reklamēšanas iniciatīvas atteikšanās lapu šajā saitē].

 • Sociālo mediju sīkfaili: šos sīkfailus ievieto sociālo mediju pakalpojumi, kurus mēs pievienojam mūsu vietnei / lietojumprogrammai, lai ļautu jums kopīgot mūsu saturu ar savām kontaktpersonām. Viņi var izsekot jūsu pārlūkošanu citās vietnēs / lietojumprogrammās un personalizēt reklāmas citās vietnēs / lietojumprogrammās, pamatojoties uz jūsu interesēm. Ja jūs neatļaujat šos sīkfailus, iespējams, nevarēsit redzēt vai izmantot šādus koplietošanas rīkus.

Cik ilgi sīkdatnes paliks manā ierīcē?

Tas, cik ilgi sīkfails paliek jūsu ierīcē, ir atkarīgs no tā, vai tas ir sesijas vai "pastāvīgs" sīkfails.

 • Sesijas sīkfaili darbojas, līdz pārtraucat pārlūkošanu. Tie tiek radīti uz laiku. Pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas visas sesijas sīkdatnes tiek izdzēstas.
 • Pastāvīgie sīkfaili darbojas, līdz beidzas to derīguma termiņš vai tie tiek izdzēsti.

Lielākā daļa mūsu izmantoto sīkfailu ir pastāvīgi, un to derīguma termiņš beigsies no 30 minūtēm līdz diviem gadiem no dienas, kad tie tiks lejupielādēti jūsu ierīcē. Nākamajā sadaļā skatiet informāciju par to, kā pārvaldīt sīkfailus, un papildinformāciju par to noņemšanu pirms to derīguma termiņa beigām.

 

Jūsu kontrole pār sīkdatnēm:

 • Mums ir jāsaņem jūsu piekrišana sīkfailu sūtīšanai uz jūsu datoru vai mobilo ierīci, ja vien sīkfaili nav absolūti nepieciešami, lai sniegtu jums pakalpojumus, vai ja piemērojamie tiesību akti neatļauj citādi. Sīkfaili nesaglabā nekādu informāciju, kas varētu jūs personīgi identificēt. Kad šīs sīkdatnes vāc Personas datus, šādas apstrādes likumīgais pamats ir mūsu likumīgās uzņēmējdarbības intereses saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.
 • Jūs varat atteikties vai pieņemt sīkfailus no mūsu vietnes / lietojumprogrammas un iestatīt savas sīkfailu preferences, kad pirmo reizi ierodaties mūsu vietnē / lietojumprogrammā.
 • Varat arī izmantot sīkfailuiestatījumus savā pārlūkprogrammā. Atbilstošu informāciju par pārlūkprogrammas iestatījumiem var atrast arī jūsu pārlūkprogrammas pakalpojumu sniedzēja tīmekļa vietnē, izmantojot palīdzības ekrānu, vai arī jūs varat atsaukties uz šo vietni, kas nav saistīta ar mums, lai iegūtu informāciju par bieži izmantotajām pārlūkprogrammām.
 • Lai atspējotu sīkfailus mūsu Lietotnē, jums jāiepazīstas ar iestatījumiem savā mobilajā ierīcē.
 • Ja vien sīkfails nav absolūti nepieciešams sīkfails, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu mūsu sīkdatnēm, pat ja esat iepriekš piekritis. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tad, kad jūs nesniedzat savu piekrišanu, tas automātiski neizdzēš sīkfailus, kas jau atrodas jūsu ierīcē saskaņā ar jūsu iepriekšējo piekrišanu. Jums būs jāizdzēš šīs sīkdatnes manuāli, izpildot norādījumus savā tīmekļa pārlūkprogrammā un/vai ierīcē.

 

Sazinieties ar mums: AVON laiku pa laikam var grozīt šo Politiku. Lūdzu, ievērojiet datumu šīs lapas beigās, lai redzētu, kad šī politika pēdējo reizi tika pārskatīta. Izmaiņas šajā politikā stāsies spēkā, kad mēs padarīsim pieejamu pārskatīto versiju mūsu vietnei / lietojumprogrammai.

Lūdzu, nosūtiet visus jautājumus, komentārus vai pieprasījumus saistībā ar šo politiku datu aizsardzības speciālista komandai šeit.

 

Stājas spēkā: 01.09.2023

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]