Sīkdatne: Mūsu lapa izmanto sīkdatnes. Uzzini vairāk, lasot mūsu Sīkdatņu politiku. Atcelt
Aizvērt
Kampaņas ir mainījušās, bet tavs iepirkumu grozs nav mainījies
Kampaņas ir mainījušās, tāpēc tavs iepierkumu grozs ir mainījies

PĒDĒJO REIZI ATJAUNOTS: [01.02.2020]


PAZIŅOJUMS PAR KLIENTU PRIVĀTUMU

 


 1. Kas ir atbildīgs par Jūsu personīgo informāciju

Šis paziņojums par privātumu attiecas uz Avon klientu personīgo informāciju, ja Jūsu personīgo informāciju Avon nododat Jūs vai Jūsu Avon pārstāvis.  Uzrunas “Avon”, “mūs”, “mēs” vai “mūsu” šajā Paziņojumā par privātumu nozīmē SIA Avon Cosmetics. Kad Jūsu personīgā informācija tiek nodota Avon, mēs visos gadījumos kļūstam par Jūsu personīgās informācijas pārzini, nosakot šādas informācijas apstrādes līdzekļus un mērķus. Ja izvēlaties iegādāties Avon preces ar Avon pārstāvja starpniecību, Jūsu personīgo informāciju apstrādās Pārstāvis kā atsevišķs Jūsu personīgās informācijas kontrolētājs. Avon pārstāvji ir neatkarīgas personas un tos nenodarbina Avon.Avon nav atbildīgs par personīgās informācijas lietošanu no Pārstāvju puses.  Tas nozīmē, ka Pārstāvis neatkarīgi no Avon uzņēmējdarbības aktivitātēm apstrādā Jūsu personīgo informāciju Pārstāvja izvēlētiem mērķiem un Pārstāvja izvēlētā veidā, tostarp Pārstāvja paša mārketinga mērķiem. Kopumā Avon neatkarīgie tirdzniecības pārstāvji izmantos Jūsu personīgo informāciju veidā, kas atbilst šim Paziņojumam par privātumu. Ja Pārstāvji Jūsu personīgo informāciju izmanto citādi, to pienākums ir Jums sniegt papildu informāciju par privātumu, lai nodrošinātu atbilstību savām juridiskajām saistībām, ko paredz likums par datu aizsardzību.

 

 

 1. Personīgā informācija par Jums, kuru mēs iegūstam

Šajā Paziņojumā par privātumu termins “personīgā informācija” nozīmē informāciju, kas attiecas uz Jums un ļauj mums identificēt Jūs tiešā veidā vai kombinācijā ar citu informāciju, kas var būt mūsu rīcībā. Mēs iegūstam šo informāciju tieši no Jums vai no Pārstāvjiem, kas var mums to sniegt. Mēs varam iegūt par Jums šādu personīgo informāciju:

 • Jūsu vārdu un kontaktinformāciju (uzrunu, uzvārdu, vārdu, citu(-s) vārdu(-s), pasta adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru)
 • Jūsu dzimšanas datumu
 • Informācija par Jūsu pirkumiem Avon, kā arī informācija par Jūsu preferencēm attiecībā uz konkrētiem produktu veidiem
 • Informācija, ko mums sniedzat (piemēram, Jūsu e-pasti, vēstules, zvani vai publikācijas un ziņojumi sociālajos masu informācijas līdzekļos)
 • Informācija par to, kā Jūs lietojat mūsu tīmekļa vietni vai mobilo lietotni: tās palīdz mums arī novērtēt tīmekļa vietni, lai mēs spētu to uzlabot, un sniedz mums informāciju mārketinga mērķiem.
 • Informācija par to, kā Jūs lietojat mūsu tīmekļa vietni, izmantojot sīkdatnes vai līdzīgus identifikatorus. Sīkdatnes ir nelielas informācijas daļas, ko Jūsu datora cietajā dzinī saglabā Jūsu pārlūks. Tās ļauj Jums pārlūkot mūsu tīmekļa vietni un ļauj mums nodrošināt funkcijas, piemēram, saglabāt Jūsu pieteikšanos mūsu tīmekļa vietnē. Papildu informāciju par sīkdatņu lietošanu un to dzēšanu lasiet mūsu Sīkdatņu politikā.
 • Identifikatori, piemēram, Jūsu datora IP adrese vai Jūsu mobilās ierīces MAC adrese

 

Ja izvēlaties klikšķināt uz trešo pušu tīmekļa vietnēm, izmantojot mūsu tīmekļa vietni, trešās personas var apkopot informāciju par to, kā Jūs lietojat mūsu tīmekļa vietni, izmantojot noteiktas tehnoloģijas, kas tām ir pieejamas, piemēram, sīkdatnes. Līdzīgi, ja izvēlaties mijiedarboties ar Avon saturu sociālajos medijos, trešās personas var apkopot informāciju par šo mijiedarbību. Šo trešo pušu pakalpojumu sniedzēju apkopoto informāciju regulē trešo personu konfidencialitātes politika. Ja Avon Jūs novirza uz trešās personas vietni, tas ir atbildīgs tikai par jūsu personīgās informācijas apstrādi, ko veic šīs trešās personas, ja trešā puse apstrādā Jūsu personas datus saskaņā ar Avon norādījumiem.

 

 1. Kā un kāpēc mēs izmantojam Jūsu personīgo informāciju, kuru iegūstam

Mēs izmantojam Jūsu personīgo informāciju šādiem mērķiem:

 

 • Lai izpildītu savu pasūtījumu

Kad Jūs veicat Avon pasūtījumu, mēs izmantojam Jūsu personīgo informāciju šī pasūtījuma izpildei.  Mēs varam sazināties ar Jums caur e-pastu vai sūtot SMS, lai nosūtītu Jūsu pasūtījuma, maksājuma un pasūtījuma statusa apstiprinājumu. Tas tiek darīts, lai pildītu mūsu līgumsaistības pret Jums.

 • Lai informētu Jūs par mūsu produktiem un piedāvājumiem, kas Jums varētu patikt

Ja esat parakstījušies uz mūsu Avon biļetenu vai iepriekš veikuši pirkumus, mēs, iespējams, sūtīsim Jums e-pasta ziņojumus par mūsu produktiem un piedāvājumiem. Mēs laiku pa laikam savas mārketinga saziņas ietvaros varam informēt Jūs par iespēju kļūt par Avon pārstāvi, bet šādu informāciju Jūs saņemsiet tikai tad, ja esat to izvēlējies saņemt. Šāda ziņa mārketinga nolūkos tiek nosūtīta uz Jūsu piekrišanas pamata, kuru Jūs varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar mums un izmantojot turpmāk minēto informāciju. Mēs varam izmantot mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums (tostarp Jūsu pirkumu vēsturi), lai izveidotu Jūsu preferenču profilu un sūtītu Jums informāciju par Jūs interesējošiem produktiem un piedāvājumiem.Turklāt, Jūs varat aplūkot tīmekļa vietnē arī reklāmu, kas saistīta ar Avon produktiem, pamatojoties uz mūsu rīcībā esošo informāciju par Jums. Mēs to darām, lai nodrošinātu mūsu likumīgās uzņēmējdarbības intereses mūsu produkcijas efektīvam mārketingam. Ja nevēlaties saņemt mūsu mārketinga paziņojumus (piem., e-pastus), lūdzu, sazinieties ar mums. Ja Jūs sazināties ar Avon, veicot publikācijas vai sūtot ziņojumus sociālajos masu informācijas līdzekļos, mēs varam izmantot personīgo informāciju, kas iekļauta sociālo masu informācijas līdzekļu publikācijās.

 • Lai uzlabotu mūsu sniegtos pakalpojumus, pildītu mūsu administratīvos mērķus un aizsargātu mūsu uzņēmējdarbības intereses

Uzņēmējdarbības mērķi, kuriem mēs izmantosim Jūsu personīgo informāciju, iekļauj uzskaiti, rēķinu sagatavošanu, drošību un juridiskos mērķus, (tostarp izskatītu pretenzijas vai prasības, un nodrošinātu Avon produktu garantiju un citas tiesības uz produktu atdošanu), statistisko un mārketinga analīzi, sistēmu testēšanu, apkopi un attīstīšanu. Tas iekļauj Jūsu personīgās informācijas lietošanu, lai nodrošinātu mūsu juridiskās saistības, piemēram, mūsu pienākumu vest reģistru nodokļu un revīzijas mērķiem. Ja mums nav konkrētu juridisku saistību, kas jāpilda, mēs šo personisko informāciju apstrādājam, lai ievērotu savas likumiskās intereses attiecībā uz mūsu uzņēmējdarbības vadību, reģistru precīzu uzturēšanu un aktualizēšanu.

 • Lai uzaicinātu Jūs piedalīties produktu novērtēšanā

Mēs varam sazināties ar Jums, lai uzaicinātu Jūs piedalīties produktu novērtēšanā. Atsauksmes var tikt sniegtas par produktu, ko esat iegādājies, Avon nodrošinātu paraugu vai produktu, kas, pēc mūsu domām, varētu Jūs interesēt. Mēs apstrādājam šo informāciju, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm uzlabot savu produktu piedāvājumu. Ja vēlaties piedalīties, informācijas apstrāde par Jūsu dalību un novērtēšanu tiks veikta, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu, kuru Jūs varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar mums.

 • Lai pārvaldītu konkursus, kuros Jūs iesaistāties un stimulu sistēmas, uz kurām esat parakstījies

Mēs organizējam noteikta veida konkursus, un mums ir jāapstrādā Jūsu vārds un kontaktinformācija, lai paziņoju Jums, ka esat uzvarētājs. Mēs to darām pamatojoties uz Jūsu piekrišanu, kuru Jūs varat jebkurā laikā atsaukt, sazinoties ar mums un izmantojot turpmāk sniegto informāciju. Personas datu īpaša izmantošana šajā kontekstā tiks sīkāk izklāstīta konkursa noteikumos.

 

Ja Jūs iebilstat pret savas personīgās informācijas izmantošanu minētajiem mērķiem, lūdzu, sazinieties ar mums.  Lai gan Jūsu lēmums sniegt savu personīgo informāciju Avon ir brīvprātīgs, ja Jūs nesniedzat konkrētu informāciju, Avon var nespēt īstenot kādus no šajā Paziņojumā par privātumu minētajiem mērķiem. Piemēram, mēs nevaram nosūtīt Jums produktus, nezinot Jūsu pasta adresi.

 

 1. Kā mēs varam dalīties ar iegūtajiem datiem un nodot tos

Mēs varam dalīties ar Jūsu personīgo informāciju ar:

 • Avon pārstāvjiem, Avon pārdošanas vadītājiem un Avon zonu vadītājiem;
 • citiem Avon grupas uzņēmumiem (šo uzņēmumu sarakstu skatiet vietnē https://www.avonworldwide.com/countries.html);
 • piegādātājiem, kuri sniedz mums pakalpojumus, lai palīdzētu mums īstenot mūsu uzņēmējdarbību un uzlabot mūsu pakalpojumus, kā arī mūsu klientu pieredzi;
 • iegūstošajai personai, pakalpojumu sniedzējiem vai citām trešajām personām saistībā ar darījuma, kurā mūsu uzņēmumu iegūst vai apvieno ar citu uzņēmumu vai kurā mēs pārdodam, likvidējam vai nododam visus vai daļu savu aktīvu, apsvēršanu, apspriešanu vai pabeigšanu; un
 • valdības institūcijām.

 

Šāda dalīšanās ar informāciju tiek īstenota minēto mērķu sasniegšanai (tostarp trešo personu pakalpojumu sniedzēju, kuri var rīkoties kā Jūsu personīgās informācijas pārziņi) iesaistei, vai, lai pildītu specifiskas juridiskas saistības, kas uz mums attiecas.

 

Avon izmanto atbilstošus aizsardzības pasākumus, lai aizsargātu personīgo informāciju, kas tiek nodota uz valstīm, kas nav Eiropas Ekonomiskās zonas dalībvalstis un kur tiek nodrošināts personīgās informācijas aizsardzības zemāks līmenis.  Mūsu e-pastu sistēmas nodrošinātājam, IT atbalsta un IT sistēmas apkopes nodrošinātājiem tiek piemēroti Eiropas Komisijas apstiprinātie standarta līguma noteikumi un citas tiesiski pieņemamas nodošanas metodes. Sazinieties ar mums, izmantojot tālāk sniegto informāciju, lai aplūkotu attiecīgo aizsardzības pasākumu kopiju.

 

 1. Cik ilgi mēs uzglabājam Jūsu personīgo informāciju

Mēs saglabāsim Jūsu personīgo informāciju tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, lai sasniegtu mērķus, kādiem tā tikusi savākta. Pasūtījuma apstrādes informāciju Avon saglabā 10 gadus vai līdz nodokļu audita slēgšanai, attiecīgi, kurš no šiem termiņiem iestājas vēlāk.  Avon ir tiesīgs izmantot Jūsu personīgo informāciju, kamēr esat aktīvs Avon klients. Lemjot, cik ilgi uzglabāt personīgo informāciju pēc tam, kad pārstājat būt aktīvs Avon klients, mēs ņemam vērā mūsu esošās saistības (piem., uzglabāt informāciju uzskaites mērķiem) vai termiņu jebkuru juridisku prasību iesniegšanai vai aizstāvēšanai.  Ja Jūs interesē precīzāki termiņi, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs iespēju robežās informēsim Jūs par tiem. Mēs pārstāsim apstrādāt jūsu datus tiešā mārketinga mērķiem, tostarp profilēšanas aktivitātēm, ja Jūs iebildīsit pret šādu savu datu apstrādi vai, ja atsauksit savu piekrišanu tos apstrādāt gadījumos, ja iepriekš ir saņemta Jūsu piekrišana.

 1. Jūsu tiesības

Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi savai personīgajai informācijai, kas ir mūsu rīcībā, kā arī labot savu mūsu rīcībā esošo neprecīzo personīgo informāciju.  Turklāt, Jums ir tiesības ierobežot savas personiskās informācijas apstrādi, lai pārnestu Jūsu personīgo informāciju citam kontrolētājam vai dzēstu Jūsu personīgo informāciju. 

 

Ja Jums rodas problēmas vai sūdzības attiecībā uz to, kā mēs rīkojamies ar Jūsu personīgo informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums. Gadījumā, ja mēs nespējam atrisināt šo problēmu Jums vēlamajā veidā, Jums ir tiesības sazināties ar savu vietējo datu privātumu uzraugošo iestādi.

 

 1. Kā ar mums sazināties

Ja Jums ir kādi jautājumi, komentāri vai pieprasījumi attiecībā uz šo Paziņojumu par privātumu, lūdzu, rakstiet e-pasta ziņojumu uz: global.privacy@avon.com

 

 1. Izmaiņas šajā Paziņojumā par privātumu

Laiku pa laikam mēs varam veikt izmaiņas šajā Paziņojumā par privātumu.  Šī Paziņojuma par privātumu jauno versiju mēs publicēsim mūsu tīmekļa vietnē.

{{UI.LoadingMessage}}
[View|Representative_Attach_Not_Available]